Forum

guest
164 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
3 dni temu

Moim zdaniem słabe jest to, że są jakieś granice wiekowe. Ja np wolę starsze kobiety niż młodsze ode mnie. Nie mam możliwość uczestnictwa w takich randkach bo nie ma takiej grupy wiekowej.

Last edited 3 dni temu by Bartek
Łukasz
Łukasz
1 miesiąc temu

Czy na takich spotkaniach są osoby z poza Warszawy
Np z pomniejszych pobliskich miast, w Warszawie nie mieszkam ale pracuję i zastanawiam się czy to mnie odrazu skreśla

Michał
Michał
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

Ja byłem raz i wtedy rzeczywiście przeważały osoby z Warszawy. Ale nie wszystkie panie konkretnie pochodziły ze stolicy. Może ktoś jeszcze się wypowie?

Grażyna.
Grażyna.
2 miesięcy temu

Chcąc stanąć w obronie mnie i pozostałych pań, pragnę zaproponować organizatorkom, aby przesiadanie się na spotkaniach koniecznie zostało objęte parytetem płci. Przykładowo co drugie randki, w danej grupie wiekowej lub tematycznej. Moim zdaniem nie jest to uczciwe, że panowie mogą sobie spacerować a panie muszą cały czas siedzieć w jednym miejscu. Uważam ten fakt za rażący objaw mizoginii i seksizmu. Pozdrawiam.

Paweł
Paweł
2 miesięcy temu
Reply to  Grażyna.

Też jestem za tym, a to dlatego, że z moich obserwacji wynika, że kobiety dużo rzadziej robią notatki na bieżąco.Nie raz, nie dwa podchodząc do uczestniczek widziałem leżącą na stoliku kartkę zupełnie pustą.

Michal
Michal
3 miesięcy temu

A może powinny być grupy, które chcą mieć dzieci.

joanna
joanna
4 miesięcy temu

a moze cos da osob, ktore nie chca miec dzieci?

Rumburak
Rumburak
3 miesięcy temu
Reply to  joanna

To w sumie dobre jest, bo zazwyczaj chcemy wyeliminować osoby które tracą nasz cenny czas (jeśli np męzczyzna chce, a kobiety nie chcą, albo,zapytane czy chciałyby odpowiadają NIE, przemilczając że już dwójkę posiada 😉

Paweł
Paweł
4 miesięcy temu

Witam, oto moje propozycje spotkań :
-dla ateistów/agnostyków.W życiu nie liczą się tylko wspólne zainteresowania, ale także odniesienie do wiary.
-Przedziały wieku powinny być bardziej elastyczne, nie wiem dlaczego u nas w kraju panuje przekonanie, że to mężczyzna powinien być starszy od kobiety.

Rumburak
Rumburak
3 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Przedział wieku ma trochę sens, wyobraż sobie masz M30lat i trafiasz do ogólnej grupy K22-45, mysliasz sobie fajnie, a tu zdziwienie, wszystkie kobiety grubo starsze, potencjalnie kobiety mogą być mniej zainteresowane Tobą, ty pewnie byś sobie tam kogoś upatrzył, ale trzeba rozważyć obie strony. Qlbo kobieta ktora by czuła się najstarsza bo ma K44, akurat M22-25 wszyscy!

Matylda
Matylda
4 miesięcy temu

Ja mam 42 lata i bardzo aktywny styl zycia i bardzo o siebie dbam. Bez dzieci, ogolnie ogarnieta etc. Metryki nie przeskoczysz, ale nie zmienia to faktu, ze jednak statystycznie daleko mi mentalnie do mezczyzn 45plus w Polsce. Pracujac ze Skandynawami, przyjmujac i praktykujac ich tzw. life style, wiem, jak mlodzienczo moze wygladac i aktywnie zachowywac sie 50, a nawet 55plus. Dlatego wole mlodszych rodakow. A tu te widelki tez mi nie pasuja. Powinna byc kategoria: mlodsi mezczyzni i pare latek starsze kobiety.

Grzegorz
Grzegorz
4 miesięcy temu
Reply to  Matylda

Zgadzam się, zarówno co do Twojej opinii odnośnie life style jak i do widełek wiekowych, które mnie też stawiają między młotem, a kowadłem(-:. W moim przypadku jako 40-latek(w pełni ogarnięty) jest mi trudno w naszych krajowych realiach poznać kobietę w podobnym wieku, która chce cieszyć się życiem z pełną świadomością, że to właśnie w osiągniętym przez nas wieku nastaje najpiękniejszy czas, który należy z pełną świadomością wykorzystywać. Pozdrawiam

Damian
Damian
5 miesięcy temu

Dlaczego grupy wiekowe są tutaj różne dla kobiet i mężczyzn .. nawet o 3 lata…a nie równe? A może ja akurat wolę kilka lat starsze kobiety? Cóż za dyskryminacja.

Marek
Marek
5 miesięcy temu
Reply to  Damian

Pełna zgoda. Sam mam 35 lat, interesują mnie przede wszystkim kobiety 40+. Obecnie ciężko wpasować się w grupę, która umożliwia takie spotkanie.

Damian
Damian
5 miesięcy temu
Reply to  Marek

Ja mam 30, a interesują mnie zazwyczaj takie około 5 lat starsze. Wkurzają mnie te zaściankowe stereotypy jakoby facet zawsze powinien być starszy. Zwłaszcza w Polsce taki ciemnogród panuje pod tym względem prosto z XIX wieku. W oczach wielu ludzi jak facet jest starszy o 20 lat to wciąż jest ok, jak kobieta raptem o kilka lat to już dziwne.

Rumburak
Rumburak
3 miesięcy temu
Reply to  Damian

Ale kobietom to nieodpowiada. Nie chcą się czuć zażenowane jak z młodszym bratem jesli trafią na samych młokosów w rozciągniętej wiekowo grupie.

Nieśmiało pytam ;)
Nieśmiało pytam 😉
5 miesięcy temu

Hej, czy na spotkania dla Podróżników przychodzą faktycznie tylko zagorzali fani podróży, którzy wręcz żyją na walizkach? 😛 Pytam, bo chciałam się przejść, ale moje podróżowanie ogranicza się do kilku małych podróży w ciągu roku i nie wiem czy moja osoba by tu pasowała xD

Kamil
Kamil
5 miesięcy temu

Fajnie by było jakby zorganizowano spotkania dla ateistów/agnostyków. Niektórzy szukają nie tylko wykształcenia, czy określonego zawodu, czy wieku, ale też zbliżonego światopoglądu. A wiadomo, w Polsce trudno znaleźć kogoś spoza kręgu katolickiego, więc podejrzewam, że takie randki byłyby hitem.

Michał
Michał
6 miesięcy temu

Ja jestem rozczarowany – 5 minut to za mało na jakąś sensowną rozmowę – liczy się tylko pierwsze wrażenie. Prawie każda dziewczyna pytała tylko o moją pracę i to też chyba było podstawowe kryterium oceny – ja starałem się znaleźć wspólne zainteresowania, a nie patrzyłem materialistycznie. Mimo, że z wyglądu byłem jednym z najbardziej atrakcyjnych facetów, z większością dziewczyn naprawdę dobrze się rozmawiało (sprawiały wrażenie zainteresowanych) i na ogół bez problemu można było znaleźć wspólne tematy, to finalnie nie zaznaczyła mnie ani jedna – prawdopodobnie wybrały lepiej płatne zawody.

Rumburak
Rumburak
3 miesięcy temu
Reply to  Michał

No własnie tylko „sprawiały wrażenie zainteresowanych”, 😀 przecież dobre wychowanie nie nakazuje im ci przerwać i krzyknąć next, mimo że byłeś „jednym z najbardziej atrakcyjnych facetów” 🤭🤦‍♂️ może kobiety wyczuły ten element samozachwytu i jakoś go entuzjastycznie nie podzielały, stąd brak matchy na karcie u nich! No nie poznały się…

Basia
Basia
8 miesięcy temu

Dzięki Wam trochę ponad 2 lata temu poznałam swojego przyszłego męża 🙂 To była moja pierwsza przygoda ze speed datingiem, za to mój narzeczony był wcześniej kilka razy i spotkanie na którym się poznaliśmy miało być jego ostatnim! Niewiele brakowało byśmy się nigdy nie poznali!
Mieliśmy ogromne szczęście, że udało nam się spotkać. Tego samego życzę wszystkim poszukującym:)

Adam
Adam
8 miesięcy temu

Świetna zabawa, fajna organizacja. Plus za lokalizację – MultiPub ma dużo miejsca co oznacza komfort randkowania. Siedem zaznaczeń i dwa wspólne wybory uważam za dobry wynik! Może tym razem się zakocham

Sonia
Sonia
9 miesięcy temu

Fajnie jakby były randki dla miłośników/posiadaczy psów. Niestety nie każdy lubi zwierzęta i fajnie byłoby poznać ludzi których nie odstrasząy na wstępie informacja że mam dużego psa, albo potem po bliższym poznaniu nie stwierdzi że jednak przeszkadza mu np sierść albo ślina

Aneta
Aneta
7 miesięcy temu
Reply to  Sonia

Totalnie, popieram!

Dotla
Dotla
10 miesięcy temu

Dzięki za dobrą zabawę. Szybkie randki oceniam na 5 gwiazdek 🙂 W czasie dwóch godzin poznałam mnóstwo nowych osób, każda randka była wyjątkowa – niektóre na plus, niektóre na mniejszy plus, ale napewno wrażenia są niezapomniane a szansa na poznanie kogoś interesującego bardzo realna! Polecam wszystkim niezdecydowanym

Tomek
Tomek
10 miesięcy temu

Wow spotkanie dla singli z wyższym wykształceniem z Warszawy szok 🙂 Jesteście najlepsi. Było chyba 17 randek… Bardzo dużo. Fajne rozmowy, nietuzinkowe doświadczenie. Naprawdę polecam. POLECAM!

Irina
Irina
3 miesięcy temu
Reply to  Tomek

Właśnie wybieram się pierwszy raz i wybrałam randki dla singli z wyższym wykształceniem Wawa. Ciekawa jestem, jak będzie 😊

Kasia
Kasia
10 miesięcy temu

Dziś byłam po raz pierwszy. Bardzo sympatyczni ludzie, dobra atmosfera, miło spędzony czas, wahającym się, polecam! Dzięki dla Organizatorów za pomysł na taką formułę spotkań.

Mateuszz
Mateuszz
11 miesięcy temu

Niektórzy to narzekacie. Kilka spotkań tygodniowo, do wyboru do koloru. Grupa czterdziestolatków prawie co tydzień o 15:30, czy to naprawdę za mało? Może po prostu dostosujcie się do tych spotkań w ofercie? Nie da się dogodzić wszystkim. Jeżeli tak samo marudnie wyglądają Wasze poszukiwania pary, to wiadomo dlaczego taki słaby rezultat 🙂 Nie marudzić 🙂 Cieszyć się życiem, brać to co daje 🙂 Pozdrawiam uśmiechnięte dziewczyny!

Kwiatka
Kwiatka
11 miesięcy temu

Fajna przygoda, Multipub idealne miejsce i dobra atmosfera – gratulacje dla organizatorów. Niezdecydowanym polecam, bo te 2,5h to naprawdę wesoło spędzony czas.
Minusem była obecność panów, którzy nie pasowali do tematyki speed dating’u.

Karol
Karol
1 rok temu

Ciężka sprawa kogoś poznać i być z nim. Próbowałem już wszystkiego,biur matrymonialnych.Byłem także u was i dalej jestem sam Pozdrawiam każdego kto znalazł swoją drugą połówkę.

Piotrek D.
Piotrek D.
1 rok temu

W zeszłym roku na organizowanym przez Państwa Speed Datingu poznałem wyjątkową dziewczynę i od niedawna jesteśmy zaręczeni i planujemy ślub.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam : )

Marcin
Marcin
1 rok temu

Szybkie randki dla wysokich super sprawa 🙂
Dziewczyny, jesli po zalozeniu szpilek macie 176 cm i myslicie ze jestescie wysokie… macie niezle poczucie humoru 🙂

Ela
Ela
1 rok temu

Brałam udział po raz pierwszy i przyznaję, że byłam zaskoczona na plus dobrą organizacją i poziomem! Z całą pewnością warto było przyjść.
Może rozważycie Państwo randki dla osób lubiących czytać (czyli moli książkowych)? Na pewno nie zabrakłoby takim osobom tematów do rozmowy 🙂

Damian
Damian
1 rok temu

Mam już wyniki 😀 nie jest tak źle ze mną 😉

Wojtek
Wojtek
1 rok temu

Witam pytanie do osób które już mają za sobą takie spotkanie.
Czy przychodzą tam normalni ludzie, z którymi można normalnie porozmawiać, czy jakieś osoby zakompleksione ?

Żaneta
Żaneta
1 rok temu

Dzięki Wam poznałam super faceta, jesteśmy ze sobą pół roku – na pewno polecę znajomym jako opcja na poznanie nowych osób i szukanie partnera 🙂

Mateo
Mateo
1 rok temu

hej, i jak wrazenia po wczorajszym speeddatingu? niezła frekwencja trzeba przyznać i baaardzo ładne panie. niestety glosno bylo ale to chyba dlatego ze tak duzo par…

Ewa
Ewa
1 rok temu

Przydałoby się więcej randek dla kobiet i mężczyzn 45+. Pomyślcie o tym. Pozdrawiam serdecznie.

Ada
Ada
1 rok temu

Ech, dopiero wyszłam ze spotkania, a już totalny smueczek): fajnie gadało mi się z chłopakiem, który zajmuje się nieruchomościami – niestety zapomniałam go zaznaczyć. Jeśli Multipub i niebieskie światło coś znaczą to wiedz, że było fajnie, a że mnie jest gap

Rafał
Rafał
1 rok temu

Czy jako 45-latek mam w ogóle jakąś szansę wziąć udział w speed dating? W ogłoszeniach o spotkaniach nie widzę osób w takim przedziale wiekowym. Dodam, że znajome oceniają mój wiek na nie więcej niż 40, a czuję się jeszcze młodziej 😉

Karolina
Karolina
1 rok temu

Są i to masa. Ładne dziewczyny wbrew pozorom, mają właśnie trudniej, bo każdy myśli, że na pewno kogoś mają, a prawda często jest inna :/

niedowiarek jestem
niedowiarek jestem
1 rok temu

Hej, czy może ktoś napisać rzetelną informację na temat tego czy faktycznie warto wybrać się na te szybkie randki w Warszawie?
Czy są tam ładne dziewczyny,
naprawdę ładne?
Bo trochę mnie to dziwi, że ładne dziewczyny chodzą na takie spotkania, bo one na brak zainteresowania nie mają co narzekać.

joanna
joanna
3 miesięcy temu

a czy ty jesteś naprawdę ładny?;)

Małgosia
Małgosia
1 rok temu

Cześć,
fajnie byłoby zorganizować mix speed dating dla innej kategorii wiekowej, bo przecież nie przestaje się mieć wyższego wykształcenia czy być kinomanem, podróżnikiem jak się skończyło 36 lat. Ja mam 38, więc się już nie łapię, ściemniać nie będę, a chętnie bym poszła na taki mix, który w części odzwierciedla moje zainteresowania, powiedzmy do 40-42 lat.
Pozdrawiam 🙂

Grzesiek
Grzesiek
1 rok temu

W ubiegłym roku i na początku obecnego często chodziłem na szybkie randki: zarówno “na żywo” jak i “online”.
Podobnie chodziła na nie Ewelina, chociaż odrobinę mniej intensywnie. Spotkaliśmy się 12 stycznia na randkach “online” o nazwie: znajdę męża / żonę. Zostaliśmy właśnie mężem i żoną. Jesteśmy małżonkami od 14 sierpnia.
Bardzo Wam dziękujemy za organizowanie szybkich randek, za Wasze zaangażowanie. Dzięki Wam mogliśmy się poznać!

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Również byłem na szybkich randkach w Warszawie i jestem pozytywnie zaskoczony. Pozwolę sobie napisać troszkę dłuższą wypowiedź, aby być może zachęcić więcej osób do tego rodzaju spotkań. Zawsze jest to dobra alternatywa dla portali randkowych, gdzie niejednokrotnie po wymianie tony wiadomości nie dochodzi w ogóle do spotkania lub jesteśmy na nim bardzo rozczarowani. Na speed dating można porozmawiania face to face z 10+ osobami, czyli przez 2 godziny mamy okazję poznać kilka, kilkanaście osób.

Z niecierpliwością czekam na swoje wyniki wyborów. Zdecydowałem się na zaznaczenie 2 uczestniczek i jestem ciekawy czy wybór będzie trafny. Na dobrą sprawę na spotkanie przyszedłem bez większych oczekiwań i może dlatego wyszedłem w 100% zadowolony.

Sabina
Sabina
1 rok temu

Single w Katowicach tez czekaja 🙂

Marcin
Marcin
2 lat temu

Jak jesteś z Warszawy, to możesz pójść 2x na miesiąc na takie szybkie randki. Raz na początku i raz na koniec miesiąca. Spotkanie średnio 15 par to miesięcznie masz 30 randek, a przez cały rok 12 miesięcy poznasz 360 singielek. Z moich rad nie przychodź za wcześnie, raczej chwilę przed startem, rozejrzyj się i siadaj tam gdzie już przyciągają cię, bo później pod koniec ludzie są zmęczeni. Wybieraj konkretnie takie które rzeczywiście się podobają i z wyglądu i z rozmowy, nigdy nie zaznaczaj na siłę aby coś było. Takie randki to dużo lepsza alternatywa niż zatłoczone głośne kluby w których nie masz szans zagadać z tyloma kobietami. Żeby znaleźć to trzeba niestety szukać. Powodzenia wszystkim!

Inga
Inga
2 lat temu

Brałam udział w podróżnikach on line:) Wyprawa online po całej Polsce. Ciekawe osoby i zaskakujące rozmowy. Można się dowiedzieć na przykład jak się żyje nad morzem, czy w Krakowie naprawdę są takie pyszne zapiekanki.. A najmilej spotkać w tym tłumie kogoś ze swojego miasta 🙂 Pozdrawiam Wrocław

Piotr
Piotr
2 lat temu

Dzięki speed dating’owi w upolujsingla.pl poznałem wspaniałą dziewczynę w 2019 roku i za miesiąc bierzemy ślub! Chciałbym bardzo podziękować organizatorom za to cudowne przedsięwzięcie i zdecydowanie polecam udział wszystkim singlom!
Piotrek

sylwia
sylwia
2 lat temu

Byłam na wczorajszym speed datingu. Gorąco polecam! Fajna atmosfera, ciekawi ludzie, miłe organizatorki:) świetna zabawa… teraz czekam na wyniki (liczę na wzajemny wybór:D) jeżeli nie będzie trafiony to zapewne wybiore się na następne szybki randki.

Wioletta
Wioletta
2 lat temu

Cześć!
Kiedyś były chyba szybkie randki dla wysokich. Czy planowane są spotkania w takiej formule? 🙂

Marcin We
Marcin We
2 lat temu

Chciałbym w imieniu Ani oraz swoim bardzo serdecznie podziękować Państwu za poznanie nas ze sobą na randce w czerwcu 2019. Od tamtej pory jesteśmy razem i mamy córeczkę, która za kilka dni skończy dziesięć miesięcy. 🙂

Norbert
Norbert
2 lat temu

Zastanawiam się, czy jest możliwość organizacji spotkania w nieco innych niż teraz przyjęte przedziałach wiekowych? Jest dużo osób, które czują się dobrze w towarzystwie osób starszych/młodszych od siebie, a niekoniecznie w tej samej grupie wiekowej. Patrząc na aktualne przedziały wiekowe młodszy mężczyzna ma niewielkie szanse na poznanie starszej partnerki (oczywiście dotyczy to również Pań). Może organizatorzy zastanowią się nad organizacją spotkań np. M30-35/K40-50? Lub otwarte spotkanie 30+/40+? Myślę, że byłyby osoby, które chętnie wezmą udział w takim spotkaniu, dla których obecne są nieco zbyt ograniczające.

Karola
Karola
2 lat temu

Zastanawiam się dlaczego mężczyźni zaznaczają kobiety i kiedy jest również zwrotne zaznaczenie, czyli tzw. „Match”,, to nie dzwonią. Panowie, powiedzcie proszę co za tym stoi 

Aneta
Aneta
7 miesięcy temu
Reply to  Karola

A czemu Ty nie dzwonisz?:)

daniel
daniel
2 lat temu

Ekstra, daje nadzieję że warto próbować

Beata
Beata
2 lat temu

Rozumiem, że dla kobiet po 40-tce już nie ma opcji?
Patrząc na przedział wiekowy trochę nie fair

Darek
Darek
2 lat temu

Drogie Panie, mam 35 lat – młody, zdolny, atrakcyjny 🙂 Widzimy się w sobotę 21 sierpnia 😀
Czas się ustatkować – mama tak mi powtarza, więc nie mam wyboru 🙂

Ewelina
Ewelina
3 miesięcy temu
Reply to  Darek

I co poznałeś kogoś? :p

Rumburak
Rumburak
3 miesięcy temu
Reply to  Darek

Dobrze, słuchaj matki, a nie się po pubach szwędasz 🙂

Magda
Magda
2 lat temu

Znalazłam u Was swoją drugą połówkę, dzięki!
Przygoda fajna, odpowiednia przestrzeń do nawiązania nowych znajomości, dobra organizacja – polecam znajomym.

jan
jan
2 lat temu

Ja proponuję randki dla niskich w kategoriach wiekowych

Paweł
Paweł
2 lat temu

Super, że już powróciły imprezy. Już jestem zapisany i wracam do gry. Myślę, że tym razem mi się poszczesci. Powodzenia wszystkim. Do zobaczenia