FORUM


    • Przykro nam, że akurat Tobie nie udało się jeszcze poznać kogoś odpowiedniego. Po każdym speed dating znaczna część uczestników (zwykle ponad połowa) wybiera się wzajemnie z kimś do kontynuowania znajomości. Oczywiście nie są to wszyscy. Być może Tobie się jeszcze nie udało. Jeżeli będziesz miał okazję poznać drugą osobę w inny sposób, to zachęcamy do bycia otwartym na wszystkie możliwe metody poznawania się. :) Im więcej działasz, tym szybciej zbliżasz się do osiągnięcia celu. Powodzenia!

  1. SUPER ZABAWA I SWIETNA ORGANIZACJA. BYLO DUZO OSOB, NA FAJNYM POZIOMIE. W WYNIKACH MAM 3 WSPOLNE WYBORY, WIEC LICZE NA CIAG DALSZY :-) POZDRAWIAM GRUPE Z 22 WRZEŚNIA:-)

  2. Same narzekania. Nie dziwne, że jesteście singlami :p Szybkie randki są świetne, byłem 1 raz i poznałem bardzo wartościową dziewczynę, spotykaliśmy się 5 miesięcy. Nie wyszło, ale szybkie randki są skuteczne tak czy inaczej – to bezwzględnie. Idę ponownie w sobotę, trzeba szukać, samo się nie zrobi :)

  3. Szkoda, że spotkania nie są bardziej tematyczne. Byłoby miło pójść na szybkie randki, na których wiedziałabym, że juz na dzień dobry coś mnie łączy z przedstawicielami płci przeciwnej. Mam na myśli np randki dla miłośników psów/kotów, jakiegoś konkretnego gatunku literatury lub filmu albo dla geeków. To daje wieksze pole do popisu dla osób, które mają problem z sensownym zagadaniem do obcej osoby.

      • Ale jakaś odmiana by nie zaszkodziła, prawda? A np spotkanie przeznaczone dla miłośników zwierzaków nie jest aż tak bardzo niszowym tematem, a niesie za sobą coś bardziej oryginalnego niż np randki dla wysokich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *