FORUM


 1. Ja też się dobrze bawiłam na szybkich randkach. i jeszcze się wybiorę za jakiś czas! Stety/niestety można poznać tam różnych ludzi. A czy w życiu trafiamy na samych atrakcyjnych i elokwentnych i czy sami jesteśmy idealni? Dobrze by było, ale tak nie jest, warto o tym pamiętać! Wtedy łatwiej otworzyć się na innych i nawiązywać znajomości, aż trafi się na tego wymarzonego lub tą wymarzoną. Powodzenia dla wszystkich!

 2. Ale dziewczyny lubicie narzekać. Byłem wczoraj. Pomimo, że było trochę więcej mężczyzn niż kobiet, to uczestniczki były super. Fajne dziewczyny, atmosfera szybko się rozluźniła, zaznaczyłem aż 4 :)
  Do tego Starbaks super – bardzo dobra kawa i miła obsługa. Myślałem, że w Starbaksie będzie mało kameralnie na speed dating, ale była dla nas cała sala i nikt inny tam nie wchodził. Plus dla dziewczyn i plus dla organizatorów.

 3. Nie rozumiem tego podziału wiekowego na randkach, zwlaszcza dla starszch osób. Dlaczego preferuje się starszych mężczyzn, a kobiety młodsze? Czy nie można by zrobić randki np 40plus i już nie ustawiać preferencji płciowych. Jakie to ma znaczenie gdy kobieta ma np. 47 lat a wybiera partnera który ma 44. Pomijając już fakt, że są też młode kobiety które wolą starszych dojrzalezych partnerów, a są też młodsi mężczyźni, ktorzy wolą starsze partnerki. W ogóle planowanie randek wg wieku jest bez sensu. świetnie czułabym się np. Na radkach angielskich, ale co z tego skoro wiek podany na tych randkach mnie teoretycznie wyklucza. Lepiej chyba organizować randki wg innych preferencji. np. zainteresowań Znam świetnych wysportowanych facetów po 50 i również w tym samym wieku zaniedbanych starych, przepraszam, dziadów. I tak samo jest z kobietami.
  Poniżej fajna propozycja np „atrakcyjni , uwodzicielscy single” brawo Monika! Nic więcej nie potrzeba. Co kogo obchodzi wiek?

  • Haha, ciekawe kto miałby oceniać atrakcyjność, każdy sam swoją? To „super selekcja” by była ;). Równie dobrze można iść na zwykły speed dating.

 4. Szanowni Państwo,
  Już od dawna chciałam do Państwa napisać, bo dzięki Państwu w 2015 r. poznałam, a w 2016 r. poślubiłam mojego kochanego męża Pawła. W czerwcu 2017 r. przyszła na świat nasza córeczka.
  Serdecznie dziękuję za pomoc w tej bardzo ważnej życiowej sprawie.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *