21 lipca 2019 / NIEDZIELA
Spotkanie dla singli 46-60 lat

21 lipca 2019 / NIEDZIELA
Szybkie randki dla singli 46-60 lat
NOWOŚĆ!

Przedział wiekowy:

K: 46-56

M: 50-60

Zapisanych:

K: 13/15

M: 8/15


GODZINA:15:30
ADRES:Starbucks Coffee, ul. Śliska 10 (przy Rondzie ONZ), Warszawa
CENA:29 zł na miejscu przed spotkaniem

Spotkanie dla singli w grupie wiekowej 46-60 lat / dla kobiet 46-56, mężczyzn 50-60 lat. Przyjdź, spędź z nami sympatyczne popołudnie przy pysznej kawie i poznaj  osoby szukające nowych znajomości, tak samo jak Ty!

Spotkanie odbędzie się w Starbucks Coffee przy samym Rondzie ONZ. Na szybkie randki zarezerwowana jest przestronna sala na poziomie +1 z panoramicznym widokiem!

To spotkanie odbywa się przy minimalnej ilości pięciu mężczyzn (często więcej). Brak równowagi nie przeszkadza nam w super zabawie. Rozmawiasz z każdym uczestnikiem na oddzielnej szybkiej randce.


Ważne! Rezygnacja ze zgłoszonej rezerwacji jest możliwa najpóźniej 24h przed spotkaniem. Prosimy o powiadomienie nas mailem lub SMSem zawsze jak najwcześniej, aby zajęte miejsce nie zostało puste na spotkaniu.ZAPISZ SIĘ:

Rezerwacja miejsca dla

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Rok urodzenia (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Płatność (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Akceptuję Regulamin

Zgadzam się na użycie moich danych do celów przesyłania mi informacji handlowej obejmującej informowanie o BIEŻĄCYCH WYDARZENIACH, PROMOCJACH I RABATACH oraz dodatkowych usługach dla singli (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) Szczegóły Polityka prywatności