27 lipca 2019 / SOBOTA
Szybkie Randki dla Singli-Rodziców

27 lipca 2019 / SOBOTA
Szybkie Randki dla Singli-Rodziców
NOWOŚĆ!

Przedział wiekowy:

K: 27-37

M: 29-39

Zapisanych:

K: 11/14

M: 9/14


GODZINA:15:30
ADRES:Starbucks Coffee, ul. Śliska 10 (Rondo ONZ), Warszawa
CENA:29 zł - płatność przelewem

Spotkanie organizowane jest dla singli-rodziców, którzy chcą nawiązać nowe towarzyskie znajomości. Do udziału zapraszamy osoby mające już swoje pociechy, które szukają partnera w gronie singli – rodziców. W spotkaniu mogą wziąć udział również single nieposiadający dzieci, którzy chętnie nawiążą znajomość z singielką/singlem – rodzicem.

Spotkanie organizujemy z inicjatywy uczestników naszych spotkań. Jest to na razie jedyny planowany termin szybkich randek w gronie singli-rodziców, spotkanie nie jest cykliczne. Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o rezerwację miejsca i opłacenie rezerwacji przelewem. Prosimy również o zaplanowanie sobie 2 godzin z przeznaczeniem na spotkanie, ponieważ w przypadku rezygnacji z udziału wpłata nie będzie zwracana. 


ZAPISZ SIĘ:

Rezerwacja miejsca dla

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Rok urodzenia (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Płatność (wymagane)

Prosimy o wykonanie przelewu od razu po zarezerwowaniu miejsca na spotkaniu. Rezerwacje niepotwierdzone wpłatą będą niestety anulowane następnego dnia po zgłoszeniu.

Dane do przelewu:
EMWI POLSKA Sp. z o.o.
Nr konta Nest Bank: 64 2530 0008 2016 1035 5284 0001
Tytuł przelewu: IMIĘ i NAZWISKO uczestnika spotkania
Kwota: 29 zł

Miejscowość (wymagane)

Akceptuję Regulamin

Zgadzam się na użycie moich danych do celów przesyłania mi informacji handlowej obejmującej informowanie o BIEŻĄCYCH WYDARZENIACH, PROMOCJACH I RABATACH oraz dodatkowych usługach dla singli (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) Szczegóły Polityka prywatności