28 września 2020 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki ONLINE – Ogólnopolskie Chrześcijańskie Szybkie Randki

28 września 2020 / PONIEDZIAŁEK
Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE/VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 24-38

M: 24-38

Zapisanych:

K: 7/14

M: 6/14


GODZINA:19:30
ADRES:CAŁA POLSKA: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:PROMOCJA 20 zł! - płatność w formie przedpłaty przelewem online

Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE  –  OGÓLNOPOLSKIE SZYBKIE RANDKI VIDEO – GRUPA 24-38 lat!

Video randki dla wytrwale szukających drugiej połówki, chcących poznać kogoś, dla kogo wiara jest ważną częścią życia. To wydarzenie jest przeznaczone dla singli z całej Polski – sprawdź kogo poznasz! Otwórz się na nowe znajomości.

Speed dating Online/Video, czyli randkujesz gdzie chcesz! Poznajesz nowe osoby na randkach online przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie – nie wychodząc nawet z domu! Spotkanie wygląda jak klasyczne szybkie randki – rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, a na koniec decydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość.

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.)


ZAPISZ SIĘ:

Rezerwacja miejsca dla

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Rok urodzenia (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Płatność (wymagane)

Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

Miejscowość (wymagane)

Akceptuję Regulamin

Zgadzam się na użycie moich danych do celów przesyłania mi informacji handlowej obejmującej informowanie o BIEŻĄCYCH WYDARZENIACH, PROMOCJACH I RABATACH oraz dodatkowych usługach dla singli (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) Szczegóły Polityka prywatności