31 grudnia 2020 / CZWARTEK
Szybkie Randki ONLINE – Sylwester dla Singli Warszawa

Sylwestrowe Randki Online – WARSZAWA – GRUPA WIEKOWA 30-42 lata!

Roku 2020 nie pożegnamy na hucznej imprezie dla singli, ale nie zostawimy Was w te dni samych! Tegoroczny sylwester przybiera całkiem nową formułę! Zapraszamy Was na szybkie randki online/video, abyście mogli na zakończenie roku poznać jeszcze kogoś, kto zawróci Wam w głowie. Wiadomość o wspólnych wyborach i chęci kontynuowania znajomości przez uczestników, otrzymacie zaraz po spotkaniu. Dzięki temu będzie można od razu przenieść się na prywatne połączenie tylko we dwoje i rozwijać znajomość tego wieczoru. Kończąc stary rok w ten sposób, masz o kim myśleć już od początku nowego!

Organizujemy dwa ostatnie spotkania w tym roku dla grup wiekowych:

  • 30.12 środa – szybkie randki dla singli 26-38 lat
  • 31.12 czwartek – szybkie randki dla singli 30-42 lata.

Zarezerwuj dla siebie miejsce z wyprzedzeniem, wykorzystaj magię ostatnich dni 2020 roku i poznaj wyjątkową osobę nie wychodząc z domu. Zapamiętaj ten wieczór na całe życie!

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.)

 
 
Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z programem do randek online.