20 czerwca 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki dla KATOLIKÓW

20 czerwca 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki dla KATOLIKÓW
MultiPub

Przedział wiekowy:

K: 24-36

M: 26-38

Zapisanych:

K: 9/16

M: 11/16


GODZINA:18:00
ADRES:MultiPub, Al. Solidarności 68a (Metro Ratusz Arsenał), Warszawa
CENA-:35 zł

To są SZYBKIE RANDKI dla zdeklarowanych KATOLIKÓW :)Wiara pomaga Ci w życiu i chcesz pójść tą drogą wspólnie z drugą osobą?

Zbieżne poglądy na kwestie religijne i wyznawane wartości moralne to bardzo ważne kryterium przy wyborze partnera. Dlatego zapraszamy do poznawania się w gronie singli-katolików!

Widzimy się w MultiPubie (przy Placu Bankowym). Na szybkie randki zarezerwowana jest cała bardzo duża oddzielna sala, każda para siedzi przy osobnym stoliku. Po spotkaniu można zostać i kontynuować wieczór w nowo poznanym gronie osób!


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl