25 kwietnia 2021 / NIEDZIELA
Chrześcijańskie Szybkie Randki Online Warszawa

25 kwietnia 2021 / NIEDZIELA
Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE/VIDEO
WARSZAWA

Przedział wiekowy:

K: 26-36

M: 28-40

Zapisanych:

K: 7/12

M: 6/12


GODZINA:19:30
ADRES:Warszawa: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:20 zł

Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE  –   SZYBKIE RANDKI VIDEO Warszawa – GRUPA 26-40 lat!

Video randki dla wytrwale szukających drugiej połówki, chcących poznać kogoś, dla kogo wiara jest ważną częścią życia. To wydarzenie jest przeznaczone dla singli z Warszawy – sprawdź kogo poznasz! Otwórz się na nowe znajomości.

Speed dating Online/Video, czyli randkujesz gdzie chcesz! Poznajesz nowe osoby na randkach online przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie – nie wychodząc nawet z domu! Spotkanie wygląda jak klasyczne szybkie randki – rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, a na koniec decydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość.

szybkie randki

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl). Zapisy na spotkanie zamykamy zawsze około 10 minut przez rozpoczęciem, więc nie czekaj do ostatniej chwili :)

speed dating

Szybkie randki Warszawa online: jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas. Wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, też powiadom nas o tym. Można dokonać płatności przelewem tradycyjnym (numer konta znajduje się w zakładce Kontakt).

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl