EKSKLUZYWNY SPEED DATING – SZYBKIE RANDKI Z KLASĄ

ekskluzyw!!!!!!!!!!!!!!!!Szybkie randki vip o podwyższonym standardzie. Do udziału w tej kategorii spotkań zapraszamy osoby, ze stabilną sytuacją materialną (zarabiających powyżej średniej krajowej), które szukają singli o podobnym statusie. Tu poznasz osoby spełnione zawodowo, którym do szczęścia brakuje już tylko kogoś wyjątkowego!

Czy randki vip / ekskluzywny speed dating są dla Ciebie? Nie martw się, na Twoje konto nie musi co miesiąc wpływać góra pieniędzy, wystarczy że radzisz sobie zawodowo i Twoja kondycja finansowa jest na dobrym, ustabilizowanym poziomie.

Na tych imprezach zdarza się częściej, że pojawia się więcej kobiet, niż mężczyzn – ten brak równowagi płci nie przeszkadza nam jednak w super zabawie i randkowaniu!!! Panowie – zapisujcie się, czeka mnóstwo fajnych kobiet, które chcą z Wami porandkować! Randki vip / ekskluzywny Speed Dating: sprawdź terminy TUTAJ!

Przedział wiekowy od 24 do 42 lat.

Przebieg Speed Dating – Szybkie Randki VIP

formularze2Spotkanie Speed Dating polega na uczestniczeniu w trakcie jednego wieczoru w kilkunastu szybkich randkach. Na samym początku uczestnicy otrzymują plakietkę ze swoim imieniem oraz formularz do wypełniania podczas spotkania. Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet tworząc w ten sposób pary i rozpoczynają się randki (każda randka trwa 4-7 minut, w zależności od ilości uczestników i rodzaju spotkania). Po upływie tego czasu organizatorzy dają sygnał, że randka z daną osobą się zakończyła. Wtedy panowie przesiadają się do kolejnych uczestniczek. Sytuacja powtarza się do momentu, kiedy wszyscy się zapoznają.

Podczas randek zaznaczamy w otrzymanym formularzu czy dana osoba nas zainteresowała. Nigdy nie ma ograniczeń co do ilości osób, które można wybrać. Formularz zawiera również miejsce na drobne notatki. Z pewnością są pomocne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji z kim mamy ochotę kontynuować znajomość. Tą część można zabrać po speed dating do domu. W praktyce bardzo ułatwia to przypomnienie sobie po spotkaniu z kim rozmawialiśmy, w jakiej kolejności, kto nam się spodobał. Podczas szybkich randek na stolikach leżą pytania pomocnicze w formie pojedynczych kart. Można z nich skorzystać, ale oczywiście nie trzeba :) .

W przebieg Speed Dating wliczona jest 15 minutowa przerwa, która przewidziana została w połowie spotkania. Można wtedy zamówić coś przy barze, lub po prostu chwilę odetchnąć. Z pewnością nie jest to czas zmarnowany. Można też zagadać wtedy dodatkowo do kogoś, kto wyjątkowo wpadł nam w oko!

Co dalej?

Na koniec wszystkich randek uczestnicy oddają organizatorowi formularze z zaznaczonymi wyborami. Dane kontaktowe (numer telefonu oraz/lub e-mail) uczestników, którzy się wzajemnie wybrali zostają im przekazane w ciągu maksymalnie 48 godzin. To od Ciebie zależy czy chcesz udostępnić swój adres e-mail, czy numer telefonu. Deklaruje się to w otrzymanym formularzu. Wyniki są zawsze wysyłane mailowo. Otrzymuje je KAŻDY uczestnik – zawierają informację o tym, ile ogólnie osób Cię wybrało (oczywiście bez informacji kto, jeśli wybór nie był wzajemny) oraz kontakty do osób, z którymi wzajemnie się zaznaczyliście w swoich formularzach.

Randki Speed Dating trwa łącznie około 2 godzin w zależności od liczby uczestników.

Po szybkich randkach często uczestnicy zostają w klubie w mniejszych, lub większych grupach. Niewątpliwie jest to okazja do jeszcze bliższej integracji!

speed dating