FORUM


 1. Cześć,
  fajnie byłoby zorganizować mix speed dating dla innej kategorii wiekowej, bo przecież nie przestaje się mieć wyższego wykształcenia czy być kinomanem, podróżnikiem jak się skończyło 36 lat. Ja mam 38, więc się już nie łapię, ściemniać nie będę, a chętnie bym poszła na taki mix, który w części odzwierciedla moje zainteresowania, powiedzmy do 40-42 lat.
  Pozdrawiam :)

 2. Czy na spotkaniach dla młodszej grupy wiekowej pojawia się więcej panów przed samą 30, czy tych młodszych (23-25)? Pozdrawiam wszystkich singli !!

 3. Jak sądzicie czy facet w wieku 35+ lat, 171cm wzrostu ma czego szukać na takich randkach, gdzie wszystkie kobiety chcą podobno poznać wysokich?

 4. Witam,
  Zdecydowanie brakuje randek dla osób w wieku 28-32, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.Wiem, wiem, że jest grupa wiekowa 26-36, ale to jest za duży “rozstrzał” wiekowy.

  • nie organizuje się spotkań w tak wąskim przedziale wiekowym; poz a tym może oprócz wieku powinieneś patrzeć na inne cechy …

 5. Czekam na następne spotkanie mlodszej grupy wiekowej w Starbucks Coffee. Może tym razem zorganizujecie randki dla studentów? Myślę, że spotkań dedykowanych dla studentów jest zdecydowanie za mało.

  • Studenci mają studia, kluby studenckie, różne zajęcia, seminaria, wycieczki, ogniska, jeszcze raz pełno klubów studenckich itp. Myślę, że warto pilnować szybkich randek w przedziale 20 – 28 lat panie i 24 – 30 lat panowie jak dobrze pamiętam to dobry odpowiednik dla studentów.

  • Zachęcamy do udziału w szybkich randkach w grupie 20-30 lat. To grupa najbardziej “studencka” :) Dodatkowo często pojawia się tu promocja dla dziewczyn :)

 6. Prośba o rozważenie terminu spotkań dla grupy Single 35-45 zawsze jest to niedziela, fajnie gdyby to był alternatywnie jeden dzień (pn.-pt.) Pozdrawiam

  • Jak jesteś z Warszawy, to 2 razy na miesiąc np. raz na początku i raz na koniec miesiąca i tak przez cały rok. np. spotkanie ma 15 pań to miesięcznie masz 30, a przez cały rok 12 miesięcy masz 360 pań przepracowanych. Z moich rad nie przychodź na sam początek raczej w środku, rozejrzyj się i siadaj tam gdzie już przyciągają wyglądem, bo później pod koniec ludzie są zmęczeni, wybieraj konkretnie takie które rzeczywiście się podobają i wygląd i z rozmowy, nigdy nie zaznaczaj na siłę aby coś było. Takie randki to dużo lepsza alternatywa niż zatłoczone głośne kluby w których nie masz szans zagadać z tyloma kobietami. Nie poddawaj się i szukaj. Szukajcie, a znajdziecie. ;)

   • 24 spotkań w roku? Brzmi trochę jak hurtownia. Moim zdaniem nie ma sensu chodzić tak często. Lepiej zająć się sobą, swoim hobby i wychodzeniem po pracy na różne eventy towarzyskie, a takie spotkania traktować jak uzupełnienie spędzania czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *