FORUM


 1. Byłem u państwa już kilka razy . Niestety nie udało mi się poznać tej jedynej. Widocznie tak musiało być. Ale jestem życiowych optymistą i nie poddam się. Wiem, że czeka tam na mnie moja miłość. Zależy mi na tym i w związku z tym będę u państwa jak tylko ruszą imprezy. Uważam, że są to wspaniałe spotkania i mogą pomóc wieku ludziom w znalezieniu tej odpowiedniej osoby.. Pozdrawiam serdecznie przemiłe organizatorki. Wszystkiego dobrego i cierpliwie czekamy !!!

 2. Wielka szkoda, że spotkania zostały zawieszone. Mam nadzieję, że sytuacja wróci wkrótce do normy, bo wybieram się na Wasze randki jak tylko ruszą :)
  Życzę Wam powodzenia i wracajcie szybko!

 3. Dzień dobry!
  Trochę ponad dwa lata temu (13.02.2018 r.) poszłam na organizowany przez Państwa speed dating dla katolików. Teraz siedzę z moim nowo poślubionym mężem i stwierdziliśmy, że podziękujemy Państwu za możliwość poznania się oraz damy Wam znać, że to co robicie ma sens! Dziękujemy i życzymy kolejnych połączonych par ;-)
  Pozdrawiamy,
  Ewelina i Łukasz

  • Zazdroszczę – powodzenia, choć katolikom w zasadzie nie trzeba tego życzyć ;). Swoją drogą, na “świeckich” randkach też mnóstwo katolików, trochę to niesprawiedliwe ;)

 4. Witam pytanie do osób które już mają za sobą takie spotkanie.
  Czy przychodzą tam normalni ludzie, z którymi można normalnie porozmawiać, czy jakieś osoby zakompleksione ?

 5. Hej, czy może ktoś napisać rzetelna informację na temat tego czy faktycznie warto na coś takiego się wybrać ?
  Czy są tam ładne dziewczyny ,
  naprawdę ładne ?
  Bo trochę mniej to dziwi, że ładne dziewczyny chodzą na takie coś, bo one na brak zainteresowania nie mają co narzekać.

 6. Przydał by się przedział dla kobiet 39-40, bo albo na spotkaniu dużo bardzo młodych mężczyzn, albo dużo starszych. I te przesiadki dla kobiet, które z torebkami plasują między stolikami skraca to 5 min, które tak apropo nie są czasem 5 minutami… trzeba to będzie dopracować, bo spotkania są fajne

 7. Już drugi raz byłam na tym. Na początku się stresowałam, ale przy tak otwartych i sympatycznych ludziach trudno być spiętym. Świetna impreza tylko czasu za mało. Osób jest dużo i ciężko spamiętać wszystkich, a 5 min to krótko, w szczególności, że w to wlicza się czas na przesiadkę. Wiadomo jeden zagada się, potem z kolejnym jest mniej czasu, więc jeszcze bardziej się przeciąga i tak idzie. Ja się zorientowałam po wyjściu, że wpisując jedną osobę po drugiej ostatecznie zagapiłam się i nie oznaczyłam człowieka, który mi się najbardziej podobał. :-( Przydałaby się dodatkowa przerwa w środku. Tak by były 2 nie jedna, żeby odpocząć i poprawić notatki na świeżo, ale to tylko taka moja fanaberia. Wracając, bardzo dobrze się tam czuję i pójście nawet na jedno takie wyjście daje więcej niż miesiąc na portalu randkowym.

  • Przychodź, pewnie się jeszcze pojawi… niestety ;) Lepiej byłoby gdyby większość była po raz pierwszy, ale niestety towarzystwo się powtarza. Ja sam też już byłem kilka razy choć wolałbym tylko raz a skutecznie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *