FORUM


 1. W zeszłym roku na organizowanym przez Państwa Speed Datingu poznałem wyjątkową dziewczynę i od niedawna jesteśmy zaręczeni i planujemy ślub.

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam : )

  • Wielokrotnie organizowaliśmy już szybkie randki w tej grupie wiekowej. Kolejne planowane są po wakacjach. Serdecznie zapraszamy :))

 2. Znalazłam u Was swoją drugą połówkę, dzięki!
  Przygoda fajna, odpowiednia przestrzeń do nawiązania nowych znajomości, dobra organizacja – polecam znajomym.

 3. Hejka,
  wczoraj byłam po raz pierwszy, miło spędzony czas, można spotkać naprawdę ciekawe osoby i pogadać. Myślę, że jak się szuka to się w końcu znajdzie tylko trzeba zacząć szukać.
  Pozdrawiam

 4. Dziś byłam po raz pierwszy. Bardzo sympatyczni ludzie, dobra atmosfera, miło spędzony czas, wahającym się, polecam! Dzięki dla Organizatorów za pomysł na taką formułę spotkań.

 5. Czy jako 45-latek mam w ogóle jakąś szansę wziąć udział w speed dating? W ogłoszeniach o spotkaniach nie widzę osób w takim przedziale wiekowym. Dodam, że znajome oceniają mój wiek na nie więcej niż 40, a czuję się jeszcze młodziej ;-)

 6. Dobrze by było, gdyby organizatorzy pomyśleli także o młodszych i zorganizowali speed dating dla kobiet i mężczyzn w przedziale wiekowych 18-25 dla przykładu :)

 7. Super, że już powróciły imprezy. Już jestem zapisany i wracam do gry😀 Myślę, że tym razem mi się poszczesci. Powodzenia wszystkim. Do zobaczenia

 8. Kilka porad dla Panów, a właściwie trzy kluczowe, najważniejsze rzeczy na których warto się skupić (tzn. które mają największy wpływ) – kolejność ma znaczenie :-)
  1. Wygląd. O ile na wzrost niewiele da się poradzić to zadbaj o to co możesz: fryzjer, zarost, zadbaj o twarz, dobrze się ubierz, zadbaj o postawę, paznokcie i sprawdź czy ci nie jedzie z buzi.
  2. Poczucie humoru. Nie chodzi tu o to żebyś sypał kawałami i robił z siebie klauna na siłę, ale raczej o tzw. pozytywne wibracje, pozytywne nastawienie, lekkość. Nie musisz się też cały czas szczerzyć. Jeśli przyjdziesz z nosem na kwinte i będziesz narzekał na wszystko to będzie słabo.
  3. Zainteresowania. Nie jest to kluczowe, ale umiejętne wyeksponowanie swoich zainteresowań nie tylko czyni cie ciekawszym, ale jeśli oboje macie takie zainteresowania to szanse się znaczenie zwiększają.

  • Nie zgodzę się z Tobą na temat zarostu-jeden mężczyzna go lubi, inny nie wytrzyma z zarostem dłużej niż dwa dni.Tak samo nie każda kobieta go akceptuje.Zainteresowania-to temat rzeka, ale co ciekawe-90 % kobiet twierdzi, że lubi podróże, a na pytanie co zwiedziła to odpowiada ” basen pod hotelem”

 9. Byłem juz kilka razy na tych mega imprezach i zamierzam brac udział w dalszym ciągu. Do skutku. Wiem, że w końcu mi sie uda i poznam ta jedyną. Super, że jesteście. Czekam aż ruszycie, a ja tam będę. Pozdrawiam sedecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *