NAJPOPULARNIEJSZE SZYBKIE RANDKI
w WARSZAWIE! WARSZAWA RANDKUJE!


speed datingUNIWERSALNY SPEED DATING – Klasyczne szybkie randki Warszawa

Najbardziej popularna kategoria spotkań – duży wybór terminów i różne grupy wiekowe od 20 do 45 lat. Poznasz osoby w Twoim przedziale wiekowym szukające tego samego, co Ty. Randki odbywają się zawsze w popularnych i ciekawych miejscach w Warszawie – niepowtarzalna szansa, aby podczas jednego wieczoru wziąć udział w kilkunastu krótkich randkach, przeżyć niesamowitą przygodę i świetnie się bawić! Warszawa tętni  życiem i zaprasza na randki!


ekskluzwny speed datingEKSKLUZYWNY SPEED DATING – Szybkie Randki z klasą – Warszawa

Ta kategoria spotkań przeznaczona jest dla osób z dobrą kondycją finansową, które szukają singli o podobnym statusie. Na Twoje konto nie musi co miesiąc wpływać góra pieniędzy, ale powinieneś mieć ustabilizowaną sytuację materialną, na poziomie ponadprzeciętnym. Przedział wiekowy od 27 do 42 lat.


single po 4038+ SPEED DATING – Spotkania dla dojrzałych osób – Warszawa 

Speed dating dla singli 38+, którzy chcą poznać drugą połówkę, znaleźć przyjaźń i towarzystwo dla siebie.

Te randki cieszą się dużą popularnością! Można poznać wiele ciekawych osób, spotkać kogoś sympatycznego i wartościowego. POLECAMY, bo od wielu naszych gości słyszymy, że naprawdę warto! Na ten moment dostępne są tu dwie grupy wiekowe: od 38 lat oraz od 46 lat.

Często pojawia się tu więcej kobiet, niż mężczyzn – ten brak równowagi płci nie przeszkadza jednak w super zabawie i randkowaniu! Panowie – zapisujcie się, bo czeka mnóstwo fajnych kobiet, które chcą z Wami porandkować!

Informujemy też, że spotkanie 38+ organizowane jest, gdy zgłosi się minimum 6 mężczyzn. To dodatkowy plus dla panów, że zazwyczaj kobiet jest więcej! Zapraszamy do zapisów!


speed datingMIX SPEED DATING – Randki tematyczne, po angielsku i różne inne :) Warszawa randkuje na różne sposoby!

Organizujemy ciekawe randki tematyczne z dodatkowo doprecyzowanymi kryteriami. U nas zawsze dużo się dzieje i staramy się wychodzić każdemu naprzeciw :).

W tej kategorii znajdziesz szybkie randki dla:

  • katolików
  • osób z wyższym wykształceniem
  • podróżników
  • randki extra: “Jak mnie widzą inni?” / warsztat
  • wysokich
  • aktywnych
  • wegetarian i wegan
  • speed dates in English 

… Powiedz czego Ci brakuje – jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sukcesywnie je realizujemy.


Warszawa: Jak wyglądają tu szybkie randki?

Spotkanie speed dating polega na kilkunastu szybkich randkach – krótkich rozmowach – w których bierzesz udział podczas jednego wieczoru. Na samym początku uczestnicy otrzymują plakietkę ze swoim imieniem oraz formularz do wypełniania podczas spotkania. Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet tworząc w ten sposób pary i rozpoczyna się randkowanie (randki trwają po 4-7 minut – w zależności od liczby uczestników i rodzaju spotkania). Po upływie tego czasu organizatorzy dają sygnał, że randka z daną osobą się zakończyła i wtedy panowie przesiadają się do kolejnych uczestniczek. Sytuacja powtarza się do momentu, kiedy wszyscy się zapoznają.

Podczas randek zaznaczamy w otrzymanym formularzu czy dana osoba nas zainteresowała. Nigdy nie ma ograniczeń co do ilości osób, które można wybrać. Formularz zawiera również miejsce na drobne notatki, pomocne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji z kim mamy ochotę kontynuować znajomość – tę część można zabrać ze sobą po speed dating. W praktyce bardzo ułatwia to przypomnienie sobie po spotkaniu z kim rozmawialiśmy, w jakiej kolejności, kto nam się spodobał. Podczas szybkich randek na stolikach leżą pytania pomocnicze w formie pojedynczych kart – można skorzystać, ale nie trzeba :) .

W połowie spotkania przewidziana jest krótka przerwa. Można wtedy chwilę odpocząć od rozmów, zamówić sobie coś do picia, lub wykorzystać czas według własnej potrzeby. Z pewnością nie jest to czas zmarnowany!

Co dalej?

Po zakończeniu wszystkich randek, formularze z zaznaczonymi wyborami oddaje się organizatorowi. Dane kontaktowe uczestników (numer telefonu i/lub e-mail), którzy wzajemnie się wybrali, są przekazane im w ciągu maksymalnie 48 godzin. To od Ciebie zależy czy chcesz udostępnić swój adres e-mail, czy numer telefonu – deklaruje się to w otrzymanym formularzu. Wyniki są zawsze wysyłane mailowo. Otrzymuje je KAŻDY uczestnik. Zawierają informację o tym, ile ogólnie osób Cię wybrało (oczywiście bez informacji kto, jeśli wybór nie był wzajemny) oraz kontakty do osób, z którymi wzajemnie się zaznaczyliście w swoich formularzach.

Spotkanie speed dating trwa 2,5 godziny w zależności od liczby uczestników.

Po szybkich randkach często uczestnicy zostają w klubie w mniejszym lub większym gronie i kontynuują wieczór bawiąc i poznając się dalej.

Sprawdź terminy najbliższych spotkań speed dating w Warszawie, żeby zarezerwować sobie miejsce już teraz! ZAPISZ SIĘ

randki Warszawa

randka Starbucks

randka Warszawa

imprezy dla singli

speed dating