NAJPOPULARNIEJSZE SZYBKIE RANDKI
w WARSZAWIE!


date01UNIWERSALNY SPEED DATING – Klasyczne szybkie randki

Najbardziej popularna kategoria spotkań – duży wybór terminów i różne grupy wiekowe od 20 do 45 lat. Poznasz osoby w Twoim przedziale wiekowym szukające tego samego, co Ty. Randki odbywają się zawsze w popularnych i ciekawych miejscach w Warszawie – niepowtarzalna szansa, aby podczas jednego wieczoru wziąć udział w kilkunastu krótkich randkach, przeżyć niesamowitą przygodę i świetnie się bawić!


date02EKSKLUZYWNY SPEED DATING – Szybkie Randki z klasą

Ta kategoria spotkań przeznaczona jest dla osób z dobrą kondycją finansową, które szukają singli o podobnym statusie. Na Twoje konto nie musi co miesiąc wpływać góra pieniędzy, ale powinieneś mieć ustabilizowaną sytuację materialną, na poziomie ponadprzeciętnym. Przedział wiekowy od 27 do 42 lat.


date0338+ SPEED DATING – Spotkania dla dojrzałych osób

Spotkania dla singli 38+, którzy chcą poznać drugą połówkę, znaleźć przyjaźń i towarzystwo dla siebie.

Randki cieszą się dużą popularnością! Można poznać wiele ciekawych osób, spotkać kogoś sympatycznego i wartościowego. POLECAMY, bo od wielu naszych gości słyszymy, że naprawdę warto! Na ten moment dostępne są tu dwie grupy wiekowe: od 38 lat oraz od 46 lat.

Na tych spotkaniach dosyć często pojawia się więcej kobiet, niż mężczyzn – ten brak równowagi płci nie przeszkadza jednak w super zabawie i randkowaniu! Panowie – zapisujcie się, czeka mnóstwo fajnych kobiet, które chcą z Wami porandkować!

Informujemy też, że spotkanie 38+ organizowane jest, gdy zgłosi się minimum 6 mężczyzn. To dodatkowy plus dla panów, że zazwyczaj kobiet jest więcej! Zapraszamy do zapisów!


date04MIX SPEED DATING – Randki tematyczne, po angielsku i różne inne :)

Organizujemy ciekawe randki tematyczne z dodatkowo doprecyzowanymi kryteriami. U nas zawsze dużo się dzieje i staramy się wychodzić każdemu naprzeciw :).

W tej kategorii znajdziesz:

  • Szybkie Randki dla Katolików
  • Szybkie Randki dla osób z wyższym wykształceniem
  • Szybkie Randki dla Podróżników
  • Szybkie Randki Extra: “Jak mnie widzą inni?” /warsztat
  • Szybkie Randki dla Wysokich
  • Szybkie Randki dla Aktywnych
  • Szybkie Randki dla Wegetarian i Wegan
  • Speed Dates in English 

… Powiedz czego Ci brakuje – jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sukcesywnie je realizujemy.


Jak wyglądają szybkie randki?

Spotkanie speed dating polega na kilkunastu szybkich randkach – krótkich rozmowach – w których bierzesz udział podczas jednego wieczoru. Na samym początku uczestnicy otrzymują plakietkę ze swoim imieniem oraz formularz do wypełniania podczas spotkania. Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet tworząc w ten sposób pary i rozpoczyna się randkowanie (randki trwają po 4-7 minut – w zależności od liczby uczestników i rodzaju spotkania). Po upływie tego czasu organizatorzy dają sygnał, że randka z daną osobą się zakończyła i wtedy panowie przesiadają się do kolejnych uczestniczek. Sytuacja powtarza się do momentu, kiedy wszyscy się zapoznają.

Podczas randek zaznaczamy w otrzymanym formularzu czy dana osoba nas zainteresowała. Nigdy nie ma ograniczeń co do ilości osób, które można wybrać. Formularz zawiera również miejsce na drobne notatki, pomocne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji z kim mamy ochotę kontynuować znajomość – tę część można zabrać ze sobą po speed dating. W praktyce bardzo ułatwia to przypomnienie sobie po spotkaniu z kim rozmawialiśmy, w jakiej kolejności, kto nam się spodobał. Podczas szybkich randek na stolikach leżą pytania pomocnicze w formie pojedynczych kart – można skorzystać, ale nie trzeba :) .

W połowie spotkania przewidziana jest krótka przerwa. Można wtedy chwilę odpocząć od rozmów, zamówić sobie coś do picia, lub wykorzystać czas według własnej potrzeby.

Po zakończeniu wszystkich randek, formularze z zaznaczonymi wyborami oddaje się organizatorowi. Dane kontaktowe uczestników (numer telefonu i/lub e-mail), którzy wzajemnie się wybrali, są przekazane im w ciągu maksymalnie 48 godzin. To od Ciebie zależy czy chcesz udostępnić swój adres e-mail, czy numer telefonu – deklaruje się to w otrzymanym formularzu. Wyniki są zawsze wysyłane mailowo. Otrzymuje je KAŻDY uczestnik. Zawierają informację o tym, ile ogólnie osób Cię wybrało (oczywiście bez informacji kto, jeśli wybór nie był wzajemny) oraz kontakty do osób, z którymi wzajemnie się zaznaczyliście w swoich formularzach.

Spotkanie speed dating trwa 2-2,5 godziny w zależności od liczby uczestników.

Po szybkich randkach często uczestnicy zostają w klubie w mniejszym lub większym gronie i kontynuują wieczór bawiąc i poznając się dalej.