19 czerwca 2021 / SOBOTA
Szybkie Randki ONLINE/VIDEO dla miłośników podróży – CAŁA POLSKA

19 czerwca 2021 / SOBOTA
Szybkie Randki ONLINE/VIDEO dla miłośników podróży
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 24-38

M: 26-40

Zapisanych:

K: 11/12

M: 11/12


GODZINA:19:30
ADRES:CAŁA POLSKA: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:20 zł

Szybkie Randki ONLINE DLA MIŁOŚNIKÓW PODRÓŻY –  OGÓLNOPOLSKIE SZYBKIE RANDKI VIDEO – GRUPA 24-40 lat!

Video randki dla osób lubiących podróże, chcących poznać kogoś z podobnymi pasjami. To wydarzenie jest przeznaczone dla singli z całej Polski.

Kraków, Poznań, Warszawa, Radom, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Katowice… Weź udział w wirtualnej podróży po całej Polsce i sprawdź, kto czeka po drugiej stronie kamery  :)

 Logujesz się o wyznaczonej godzinie. Rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, zgodnie z dostępnym harmonogramem. Program sam odmierza czas randek. Na koniec decydujesz, z kim chcesz kontynuować znajomość. Odrazu podczas spotkania decydujesz, kto Cię zainteresował, dlatego wyniki z szybkich randek dostajesz tego samego dnia. Następuje to maksymalnie 1 godzinę po zakończeniu spotkania!

szybkie randki wrocław poznań kraków

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.) Bez hasła nie zalogujesz się, więc upewnij się, że do Ciebie dotarło. Zapisy na spotkanie zamykamy zawsze około 10 minut przez rozpoczęciem, więc nie czekaj do ostatniej chwili :)

randka kraków

Szybkie randki online: jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas. Wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, też powiadom nas o tym, ponieważ można dokonać płatności przelewem tradycyjnym. Numer konta znajduje się w zakładce Kontakt.

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl