Więcej
03 czerwca 2023 / SOBOTA
Szybkie Randki ONLINE
"Znajdę męża/żonę w 2023 roku"
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 27-38

M: 29-40

Zapisanych:

K: 8/12

M: 9/12

Więcej
10 czerwca 2023 / SOBOTA
Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE/VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-38

M: 28-40

Zapisanych:

K: 6/12

M: 7/12

Więcej
21 czerwca 2023 / ŚRODA
Szybkie Randki ONLINE-VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 35-43

M: 37-45

Zapisanych:

K: 6/12

M: 8/12Szybkie randki online w Białymstoku

Witamy na portalu, na którym organizowane są randki dla singli. Białystok, obok m.in. Warszawy, Trójmiasta, Poznania czy Krakowa należy do miast, w których można umówić się na spotkanie. Z nami nawiążesz nowe znajomości, siedząc wygodnie przed ekranem komputera! Upolujsingla.pl to wyjątkowy portal randkowy! Organizujemy największe wydarzenia speed dating w Polsce! Teraz, w związku z pandemią odbywają się randki online. Każdy może poznać interesujące osoby, nie wychodząc z domu! To zupełnie nowa możliwość nawiązania kontaktów towarzyskich.

Na spotkania dla singli można zgłosić się, wypełniając formularz dostępny w opisie każdego wydarzenia. Na podany adres e-mail przesyłamy link i hasło do platformy, na której użytkownik ma dostęp do połączeń wideo.

Spotkania dla samotnych – sprawdź ofertę speed dating w Białymstokurandka

Każda rozmowa trwa tylko 5 minut. To podstawowe założenie speed dating. Uczestnik odbywa kilkanaście wideoczatów, a następnie decyduje, z kim chce wymienić się danymi kontaktowymi. Szybkie randki online to spotkania dla samotnych szukających interesującego partnera. Można porozmawiać z kilkunastoma osobami i wybrać te, z którymi miło spędziło się czas. Takie wydarzenia odbywają się na platformie internetowej. Stanowią wspaniałą alternatywę dla klasycznej imprezy dla singli. Mogą uczestniczyć w nich osoby z całej Polski. Znajdź swoją miłość, zdobądź przyjaciół! Organizowane przez nas wideoczaty to świetna okazja do zabawy! Zarejestruj się na najbliższą randkę i rozpocznij przygodę swego życia! Wyniki otrzymasz zaraz po spotkaniu.

Wszystkie wydarzenia Speed Dating online/video dostępne są tu www.upolujsingla.pl/randki-online.

 Warszawa / Kraków / Poznań / Łódź / Wrocław / Trójmiasto / Szczecin / Lublin / Kielce /