Więcej
25 października 2021 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki "Znajdę męża/żonę" ONLINE CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-38

M: 28-40

Zapisanych:

K: 7/12

M: 11/12

Więcej
30 października 2021 / SOBOTA
TOP GRUPA WIEKOWA 26-36 lat ONLINE CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-34

M: 28-36

Zapisanych:

K: 8/12

M: 12/12

Więcej
03 listopada 2021 / ŚRODA
Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE/VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-38

M: 28-40

Zapisanych:

K: 9/12

M: 7/12Szybkie randki online w Katowicach

Od dawna chcesz poznać kogoś nowego, ale pandemia pokrzyżowała Ci plany? Spotkania dla samotnych zostały odwołane? Żyjesz w ciągłym biegu i chociaż dokucza Ci samotność, nie masz czasu na poszukiwanie bratniej duszy? A może masz po prostu ochotę się rozerwać? Niezależnie od tego, na które pytanie odpowiadasz twierdząco, szybkie randki online w Katowicach pomogą Ci poznać nowe osoby, nawet bez wychodzenia z domu!

Speed dating to wydarzenie dedykowane mieszkańcom Katowic i okolic, pragnącym znaleźć swoją parę w najbliższej okolicy. Szybkie randki dla singli dają możliwość poznania wielu osób w krótkim czasie, co zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego partnera. Nadal zastanawiasz się, jak to wygląda w praktyce?

O umówionej godzinie uczestnicy zabawy pojawiają się online. Kolejno wymieniają się partnerami do rozmowy i oceniają, z kim chcieliby kontynuować znajomość. Platforma do randek online sama odmierza czas każdej randki i kieruje Cię na następną. Proste, prawda? Tak właśnie wyglądają randki dla singli, którzy są zdecydowani wziąć przeznaczenie w swoje ręce!

Imprezy dla singli – speed dating


szybka randka

Nasze wydarzenia wybierają osoby poszukujące swojej drugiej połowy. Pozwala to wszystkim zaproszonym oszczędzić mnóstwo czasu na nawiązywaniu znajomości z tymi, którzy mają inne cele. Każdy, kogo spotkasz na  speed dating to potencjalny partner lub partnerka, w podobny sposób rozumiejący sens imprezy dla singli. 

Spotkania dla samotnych to nie tylko szansa na romans. Być może spotkasz tu ciekawe osoby, z którymi miło spędzisz czas i nawiążesz nowe znajomości. Tymczasem zapewniamy Ci pełną dyskrecję – podajemy tylko Twoje imię, a dane kontaktowe
przekazujemy tylko osobom, które wzajemnie się wybiorą. Jeżeli cechuje Cię nieśmiałość, pomożemy Ci przełamać Twoje bariery, a o ocenach od innych uczestników dowiesz się tylko wtedy, jeżeli pozytywnie ocenicie siebie nawzajem. Daj sobie szansę na miłość!

Wszystkie wydarzenia Speed Dating online/video dostępne są tu www.upolujsingla.pl/randki-online.

 Warszawa / Kraków / Poznań / Łódź / Wrocław / Trójmiasto / Szczecin / Lublin / Kielce /