Więcej
01 kwietnia 2023 / SOBOTA
Szybkie Randki ONLINE
"Znajdę męża/żonę w 2023 roku"
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 27-38

M: 29-40

Zapisanych:

K: 6/12

M: 12/12

Więcej
05 kwietnia 2023 / ŚRODA
Szybkie Randki ONLINE-VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 35-43

M: 37-45

Zapisanych:

K: 8/12

M: 10/12Szybkie randki online w Krakowie

szybkie randki kraków

Nasz portal Upolujsingla.pl powstał dla osób, które szukają nowych znajomości. Jako nieliczni organizujemy randki online dla singli, czyli spotkania dla samotnych w Krakowie i innych polskich miastach. W takich imprezach może uczestniczyć każda osoba, która wcześniej zarejestruje się na stronie. Użytkownikom przesyłamy link aktywacyjny umożliwiający nawiązywanie połączeń wideo z innymi uczestnikami. To idealna okazja, by poznać nowych znajomych, a nawet znaleźć miłość! Podczas czatu porozmawiasz z kilkunastoma kandydatami. Wybierz spośród nich tych, z którymi zaiskrzyło!

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! U nas każdy może szybko dokonać selekcji potencjalnych kandydatów na nowych znajomych! Oszczędzaj czas, unikając długich i nudnych randek! Wybierz dla siebie konkretne wydarzenie i zacznij korzystać z atrakcyjnych możliwości!

Spotkania online dla singli z KrakowaSPEED DATES KRAKÓW

Wszystkie organizowane przez nas imprezy – spotkania dla singli trwają około 1,5 godziny, natomiast randka z każdą osobą trwa 5 minut. Tyle wystarczy, by zorientować się, jak przebiega rozmowa. Jeśli jesteś zainteresowany, wybierz swojego rozmówcę, dając nam znać, że chcesz zobaczyć się z nim ponownie. Gdy on również Cię oznaczy, mamy dopasowanie! Będziecie mogli kontynuować randkę. Wyniki dostaniesz zaraz po spotkaniu. Zarezerwuj miejsce już dziś, by przekonać się, jak łatwo znaleźć bratnią duszę.

Powyżej na stronie znajduje się harmonogram najbliższych spotkań dla singli. Wybierz odpowiedni przedział wiekowy i termin. Zapisz się poprzez formularz, by wziąć udział w wydarzeniu. To proste – wystarczy połączenie z internetem i kamera internetowa!

Wszystkie wydarzenia Speed Dating online/video dostępne są tu www.upolujsingla.pl/randki-online.

 Warszawa / Kraków / Poznań / Łódź / Wrocław / Trójmiasto / Szczecin / Lublin / Kielce /