Więcej
25 października 2021 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki "Znajdę męża/żonę" ONLINE CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-38

M: 28-40

Zapisanych:

K: 7/12

M: 11/12

Więcej
30 października 2021 / SOBOTA
TOP GRUPA WIEKOWA 26-36 lat ONLINE CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-34

M: 28-36

Zapisanych:

K: 8/12

M: 12/12

Więcej
03 listopada 2021 / ŚRODA
Chrześcijańskie Szybkie Randki ONLINE/VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 26-38

M: 28-40

Zapisanych:

K: 9/12

M: 7/12Szybkie randki online w Łodzi

randki łódź
Szukasz dobrej zabawy, a może chcesz odzyskać wiarę w miłość? Zapisz się na imprezy dla singli na naszym portalu! Upolujsingla.pl organizuje spotkania dla samotnych, m.in. speed dating, czyli szybkie randki w Łodzi. 5 minut może wystarczyć, by poznać wyjątkową osobę! Skorzystaj z niezwykłej możliwości! Wykorzystaj tę wspaniałą okazję i zarejestruj się, wypełniając dostępny na stronie formularz.
Jeśli marzysz o miłym towarzystwie i masz dość samotności, nasza propozycja jest idealna dla Ciebie. Koniec z nudnymi, przedłużającymi się spotkaniami aranżowanymi przez rodzinę i przyjaciół! Weź swój los we własne ręce i pozwól sobie na dobrą zabawę. Randki online to świetna okazja do poznania ciekawych osób i nawiązania nowych znajomości.

Najlepsze imprezy dla singli w sieci – tylko u nas wystrzałowe randki dla samotnych onlineSPEED DATES KRAKÓW

Organizowane przez nas imprezy dla samotnych odbywają się w różnych terminach. Wybierz datę, która najbardziej Ci odpowiada oraz kategorię wiekową. Po rejestracji otrzymasz link aktywacyjny. O wskazanej godzinie przekieruje Cię on do wideoczatu. Po zakończeniu każdego spotkania dla singli sprawdzamy dopasowania i przesyłamy uczestnikom wyniki. Jeśli spodobasz się osobie, którą sam oznaczyłeś, będziecie mieli okazję do ponownej rozmowy!
Sprawdź już dziś, kto czeka na Ciebie po drugiej stronie monitora! Wielka miłość, a może wspaniały przyjaciel? Wykorzystaj swoją szansę na nowe, ciekawsze życie. Zyskaj dostęp do interesującej, niebanalnej rozrywki, jaką są randki dla singli.

Wszystkie wydarzenia Speed Dating online/video dostępne są tu www.upolujsingla.pl/randki-online.

Warszawa / Kraków / Poznań / Łódź / Wrocław / Trójmiasto / Szczecin / Lublin / Kielce /