Więcej
01 kwietnia 2023 / SOBOTA
Szybkie Randki ONLINE
"Znajdę męża/żonę w 2023 roku"
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 27-38

M: 29-40

Zapisanych:

K: 6/12

M: 12/12

Więcej
05 kwietnia 2023 / ŚRODA
Szybkie Randki ONLINE-VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 35-43

M: 37-45

Zapisanych:

K: 8/12

M: 10/12Szybkie randki online – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Mamy najlepszą radę na samotność! Polecamy niezwykłe spotkania dla singli w Trójmieście! Organizujemy szybkie randki – speed dating w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Na portalu Upolujsingla.pl dostępne są bieżące informacje o najbliższych imprezach. Daj się ponieść! Znajdź z nami prawdziwą miłość albo przyjaciół, z którymi będziesz miło spędzać wolne chwile!
Wystarczy zarejestrować się na stronie pod wybranym wydarzeniem. Prześlemy Ci link aktywacyjny, dzięki któremu zalogujesz się do wideoczatu. Podczas spotkania dla singli dajemy każdemu 5 minut na rozmowę z jednym rozmówcą. Na zakończenie to Ty decydujesz, czy Ci się spodobał i czy chcesz kontynuować znajomość. Jeśli wybrany partner także Cię wybierze, mamy dopasowanie!

Zapisz się na spotkanie dla samotnych online! Nawiąż nowe znajomości w Trójmieście!szybkie randki

Nasze szybkie randki to unikatowe w całym kraju spotkania dla osób samotnych. Mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz innych polskich miast mogą odnaleźć tam swoją drugą połowę albo poznać osoby o podobnych poglądach i zainteresowaniach.
Wybierz:

  • interesujący Cię termin i kategorię,
  • podaj przedział wiekowy,
  • wpisz dane osobowe,

a drzwi do naszej imprezy dla singli staną otworem!
Spędź czas w miłej atmosferze, rozmawiając z osobami w zbliżonym wieku, które również szukają towarzystwa. Znajdź rozmówcę, który Cię zachwyci oraz zainspiruje i nawiąż z nim ponowny kontakt! Jeśli zaiskrzy między Wami, będziecie mogli kontynuować znajomość po zakończeniu szybkiej randki. Już teraz zarezerwuj miejsce na najbliższej imprezie, by wykorzystać swoją szansę!

Wszystkie wydarzenia Speed Dating online/video dostępne są tu www.upolujsingla.pl/randki-online.

Warszawa / Kraków / Poznań / Łódź / Wrocław / Trójmiasto / Szczecin / Lublin / Kielce /