29 sierpnia 2022 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki Extra

29 sierpnia 2022 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki Extra
NOWOŚĆ!

Przedział wiekowy:

K: 25-36

M: 28-39

Zapisanych:

K: 7/14

M: 6/14


GODZINA:18:30
ADRES:Bliski Wschód Vege Street Food & Coctail Bar, ul. Złota 11, Warszawa
CENA-:49 zł

Wydarzenie dla singli, którzy chcą nawiązać nowe znajomości, a jednocześnie dowiedzieć się jak są postrzegani przez inne osoby, szczególnie w sytuacjach randkowych.

Randkujemy ze sobą jak na klasycznych szybkich randkach – każdy uczestnik z każdą uczestniczką przez 5 minut.

Co jest EXTRA?

Po każdej randce mamy dodatkowy czas na wypełnienie anonimowej ankiety na temat osoby, z którą właśnie rozmawialiśmy, a w tym czasie ona wypełnia ankietę o nas.

c-jak-cie-widza-tak-cie-pisza-13--1Na koniec spotkania wszyscy oddają wypełnione ankiety. Ankiety na Twój temat trafiają w Twoje ręce zaraz po spotkaniu. Nie wiesz kto je wypełniał, dostajesz anonimowe oceny Twojej osoby, Twojego zachowania, tego jak widzą Cię inni. Dowiesz się jak postrzegali Cię pozostali randkowicze, co zapadło im w pamięć, co jest w Tobie fajne, a co do poprawy! Chwila prawdy nadchodzi! :)

Całe spotkanie odbywa się w konwencji szybkich randek – poznasz wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu i zdecydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość! Spotkanie trwa około 2,5 godziny. 

Randkujemy w nowym lokalu Bliski Wschód Vege Street Food & Coctail Bar ul. Złota 11 w samym centrum Warszawy. Na szybkie randki zarezerwowana jest duża oddzielna sala na poziomie +1. Każda para siedzi przy osobnym stoliku.

                       


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl