03 października 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki: “Znajdę męża/żonę w 2021 roku!”

03 października 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki: "Znajdę męża/żonę w 2021 roku"
NOWA LOKALIZACJA!

Przedział wiekowy:

K: 25-36

M: 27-38

Zapisanych:

K: 7/16

M: 10/16


GODZINA:18:15
ADRES:Green Caffe Nero - FEMINA, Al. Solidarności 117, Warszawa
CENA-:35 zł

Szukamy swoich drugich połówek! Masz dość bycia singlem i jesteś zdecydowana/y na życie we dwoje i wspólne plany na przyszłość? Znajdź z nami osobę, z którą rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.

Deklaracja na spotkanie: chcę znaleźć męża/żonę, partnera na stałe! 

Widzimy się w całkowicie nowym miejscu! Kawiarnia Green Caffe Nero znajduje się w świetnej lokalizacji, przy dawnym Kinie Femina. Na spotkanie zarezerwowana jest duża oddzielna sala na piętrze +1, każda para siedzi przy osobnym stoliku. Przepyszna kawa to idealny dodatek do szybkich randek!


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godzin z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl