14 lipca 2022 / CZWARTEK
Szybkie Randki: “Znajdę męża/żonę w 2022 roku”

14 lipca 2022 / CZWARTEK
Szybkie Randki "Znajdę męża/żonę w 2022 roku"
PROMOCJA!

Przedział wiekowy:

K: 27-38

M: 29-40

Zapisanych:

K: 8/16

M: 7/16


GODZINA:18:30
ADRES:MultiPub, al. Solidarności 68a (Metro Ratusz), Warszawa
CENA-:PROMOCYJNA CENA! 35 zł

Szukamy swoich drugich połówek! Masz dość bycia singlem i jesteś zdecydowana/y na życie we dwoje i wspólne plany na przyszłość? Znajdź z nami osobę, z którą rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.

Deklaracja na spotkanie: chcę znaleźć męża/żonę, partnera na stałe! 

 

Randkujemy w MultiPubie przy Placu Bankowym. Na nasze spotkanie zarezerwowana jest cała oddzielna sala, każda para siedzi przy osobnym stoliku. 

W czwartki po szybkich randkach rozpoczyna się impreza klubowa dla singli. Można kontynuować wieczór, bawić się i poznawać jeszcze więcej osób! Zapewniamy rezerwację wspólnego stolika dla osób z naszej grupy.


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godzin z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl