SYLWESTER DLA SINGLI WARSZAWA!
31 grudnia 2018 / PONIEDZIAŁEK

Przedział wiekowy uczestników imprezy to 22-40 lat (jest to orientacyjny przedział wiekowy)


Impreza SYLWESTER DLA SINGLI 2018/2019 z UpolujSingla.pl – w samym sercu Warszawy!

Co roku bawimy się najlepiej w całej Warszawie! Daj się poznać, weź udział w najlepszej imprezie Sylwestrowej dla Singli!

W tę wyjątkową noc zapewniamy:

– welcome drink na początek,

– rezerwację miejsca siedzącego w specjalnej Strefie Singli – UpolujSingla.pl – przez całą noc bawimy się razem! Strefa Singli będzie oddzielona od pozostałej części klubu, zapewnione jest dla nas mnóstwo miejsca. Na parkiecie wszyscy klubowicze bawią się wspólnie. Usadzając gości przy stolikach bierzemy pod uwagę wiek i ewentualne zgłoszenia gości, którzy chcą siedzieć razem (prosimy o taką informację mailem).

 zabawę integracyjną dla wszystkich naszych gości – ułatwi to poznanie innych osób, rozluźni atmosferę i będzie wstępem do późniejszej wspólnej zabawy do białego rana,

– w trakcie nocy serwowane dania ciepłe oraz dostępne zimne przekąski na stolikach, mix słodkości & snacki, (szczegółowe menu)

– na każdym stoliku: “Zestaw startowy – butelka wódki + napój”,

– wino musujące o północy na przywitanie nowego roku.

  • DODATKOWO każdy uczestnik imprezy sylwestrowej otrzyma od nas PREZENT – KUPON Z DARMOWYM UDZIAŁEM W SPEED DATING w 2019 roku (do wyboru różne terminy spotkań)

BILETY 259 zł/os. – płatność przelewem

Po zapisaniu się, prosimy o opłacenie rezerwacji miejsca przelewem i przesłanie “potwierdzenia przelewu” na info@upolujsingla.pl. Nieopłacone rezerwacje będą w ciągu 24h anulowane.

W przypadku rezygnacji minimum 48h przed terminem wydarzenia, zwrotowi podlega 50% wartości biletu.

SZCZEGÓŁY IMPREZY SYLWESTER DLA SINGLI 2018/2019 – TUTAJ!