23 września 2021 / CZWARTEK
Szybkie Randki dla Podróżników

23 września 2021 / CZWARTEK
Szybkie Randki dla Podróżników
MULTIPUB

Przedział wiekowy:

K: 26-38

M: 28-40

Zapisanych:

K: 14/16

M: 16/16


GODZINA:18:30
ADRES:MultiPub, Al. Solidarności 68a (Metro Ratusz Arsenał), Warszawa
CENA-:35 zł

Randki dla łazików, obieżyświatów, turystów, globtroterów i odkrywców! Opowiedz o swoich podróżach, znajdź bratnią duszę do wspólnych wyjazdów!

Lubisz podróżować? Lubisz spędzać wolny czas aktywnie poprzez odkrywanie nowych miejsc? Niezależnie, czy robisz to samolotem, pociągiem, czy rowerem – te randki są dla Ciebie! Poznasz nowe osoby, które podzielają Twoją pasję – będzie o czym rozmawiać i z pewnością nie trafisz na randkę z leniuszkiem, lub zdeklarowanym domatorem.

A może w następną podróż wybierzecie się już razem?

Spotykamy się w MultiPubie (przy Placu Bankowym). Na szybkie randki zarezerwowana jest cała, bardzo duża, oddzielna sala. Każda para siedzi przy osobnym stoliku. 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl