04 czerwca 2023 / NIEDZIELA Szybkie randki dla singli 38+

04 czerwca 2023 / NIEDZIELA
Szybkie randki dla singli 38+ MULTIPUB

Przedział wiekowy:

K: 38-48

M: 42-52

Zapisanych:

K: 15/16

M: 12/16


GODZINA:15:30
ADRES:MultiPub, Al. Solidarności 68a (Metro Ratusz Arsenał), Warszawa
CENA-:45 zł

Spotkanie dla osób, które chcą poznać drugą połówkę, znaleźć przyjaźń i towarzystwo dla siebie. Szybkie randki dla singli w wieku od 38 lat.

Na tych spotkaniach dość często pojawia się więcej kobiet niż mężczyzn, jednak ten brak równowagi nie przeszkadza nam w super zabawie i randkowaniu, poznajesz się z każdym uczestnikiem na oddzielnej szybkiej randce. To spotkanie organizujemy, gdy zgłosi się minimum 8 mężczyzn, choć zazwyczaj grupa jest bardziej liczna.

Widzimy się w MultiPubie przy Placu Bankowym. Na szybkie randki zarezerwowana jest cała oddzielna sala, każda para siedzi przy osobnym stoliku. 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl