11 czerwca 2023 / NIEDZIELA Szybkie randki dla singli 45+

11 czerwca 2023 / NIEDZIELA
Szybkie randki dla singli 45+
NOWA GRUPA WIEKOWA!

Przedział wiekowy:

K: 45+

M: 45+

Zapisanych:

K: 8/16

M: 7/16


GODZINA:15:30
ADRES:MultiPub, Al. Solidarności 68a (Metro Ratusz Arsenał), Warszawa
CENA-:45 zł

Otwieramy nową grupę randkową! To spotkanie dla singli 45+, którzy chcą korzystać z życia i szukają towarzystwa, aby wspólnie z drugą osobą ciekawie spędzać czas. Niektóre rzeczy w życiu można robić tylko razem!

Widzimy się w MultiPubie przy Placu Bankowym. Na szybkie randki zarezerwowana jest cała oddzielna sala, każda para siedzi przy osobnym stoliku. 

Na spotkaniach w grupach wiekowych 40plus dość często pojawia się trochę więcej kobiet niż mężczyzn, jednak ten brak równowagi nie przeszkadza nam w super zabawie i randkowaniu, poznajesz się z każdym uczestnikiem na oddzielnej szybkiej randce. Spotkanie organizujemy, gdy zgłosi się minimum 5 mężczyzn, choć zazwyczaj grupa jest bardziej liczna. 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl