30 października 2021 / SOBOTA
Spotkanie dla singli 45+

30 października 2021 / SOBOTA
Szybkie randki dla singli 45plus!
NOWA GRUPA WIEKOWA!

Przedział wiekowy:

K: 45+

M: 45+

Zapisanych:

K: 11/15

M: 10/15


GODZINA:15:15
ADRES:Green Caffe Nero - FEMINA, Al. Solidarności 117, Warszawa
CENA-:35 zł

W związku z wieloma prośbami od naszych gości otwieramy kolejną grupę wiekową! To spotkanie w grupie singli od 45 lat – dla osób, które chcą korzystać z życia i szukają towarzystwa, aby wspólnie z drugą osobą ciekawie spędzać czas. Sprawdź co wniesie w Twoje życie nowa znajomość. Niektóre rzeczy można robić w życiu tylko razem!

Widzimy się w całkowicie nowym miejscu! Kawiarnia Green Caffe Nero znajduje się w świetnej lokalizacji, przy dawnym Kinie Femina. Na spotkanie zarezerwowana jest duża oddzielna sala na piętrze +1, każda para siedzi przy osobnym stoliku. Przepyszna kawa to idealny dodatek do szybkich randek!

Na spotkaniach w grupach wiekowych 40plus dość często pojawia się trochę więcej kobiet niż mężczyzn, jednak ten brak równowagi nie przeszkadza nam w super zabawie i randkowaniu, poznajesz się z każdym uczestnikiem na oddzielnej szybkiej randce. Spotkanie organizujemy, gdy zgłosi się minimum 5 mężczyzn, choć zazwyczaj grupa jest bardziej liczna. 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl