05 lutego 2023 / NIEDZIELA
Single 35-45 lat

05 lutego 2023 / NIEDZIELA
Single 35-45 lat
REWOLUCJA!

Przedział wiekowy:

K: 35-43

M: 37-45

Zapisanych:

K: 14/16

M: 15/16


GODZINA:15:30
ADRES:MultiPub, al. Solidarności 68a (Metro Ratusz Arsenał), Warszawa
CENA-:39 zł

Zawężona grupa wiekowa 35-45 lat pozwala na poznanie osób na podobnym etapie życia. Znajdź kogoś idealnie dla siebie!

UWAGA – REWOLUCYJNA ZMIANA! Na tym spotkaniu, podczas szybkich randek kobiety będa zmieniały miejsca, a mężczyźni przez całe spotkanie pozostaną przy swoim stoliku.

Na spotkaniach czasami pojawia się trochę więcej kobiet niż mężczyzn – ten brak równowagi nie przeszkadza jednak w super zabawie i randkowaniu. Poznajesz się z każdym uczestnikiem na oddzielnej szybkiej randce. :)

Widzimy się w MultiPubie przy Placu Bankowym. Na szybkie randki zarezerwowana jest cała oddzielna sala, każda para siedzi przy osobnym stoliku. 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl