30 maja 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki dla WYSOKICH

30 maja 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki dla WYSOKICH
ONLINE - WARSZAWA

Przedział wiekowy:

K: 26-36

M: 28-38

Zapisanych:

K: 5/10

M: 4/10


GODZINA:16:00
ADRES:Warszawa: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:20 zł

Wysocy single z Warszawy – Speed Dating Online dla Wysokich!

Video randki / Speed dating dla WYSOKICH SINGLI! Jeżeli na co dzień masz wrażenie, że zawsze jesteś NAJWYŻSZA / NAJWYŻSZY, to przyjdź i poznaj osoby “równe Tobie”. :)

To wydarzenie jest przeznaczone dla singli z Warszawy. Wysocy single z Warszawy – ZAPRASZAMY! Po sukcesie pierwszej edycji tego spotkanie w wersji online – powtarzamy temat! Do tej pory wielokrotnie organizowaliśmy je również na żywo jako jedno z bardzo popularnych wydarzeń!

Logujesz się o wyznaczonej godzinie. Rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, zgodnie z dostępnym harmonogramem. Program sam odmierza czas randek. Na koniec decydujesz, z kim chcesz kontynuować znajomość. Odrazu podczas spotkania decydujesz, kto Cię zainteresował, dlatego wyniki z szybkich randek dostajesz tego samego dnia. Następuje to maksymalnie 1 godzinę po zakończeniu spotkania!

wysocy single

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.) Bez hasła nie zalogujesz się, więc upewnij się, że do Ciebie dotarło. 

Szybkie randki online: jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas. Wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, też powiadom nas o tym, ponieważ można dokonać płatności przelewem tradycyjnym. Numer konta znajduje się w zakładce Kontakt.

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl

ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl