30 października 2021 / SOBOTA
Szybkie Randki Extra

30 października 2021/ SOBOTA
HIT! Szybkie Randki Extra:
"Jak mnie widzą inni?"
NOWOŚĆ!

Przedział wiekowy:

K: 25-36

M: 27-38

Zapisanych:

K: 12/14

M: 14/14


GODZINA:17:30
ADRES:Green Caffe Nero - FEMINA, Al. Solidarności 117, Warszawa
CENA-:PROMOCJA 39 zł

Wydarzenie dla singli, którzy chcą nawiązać nowe znajomości, a jednocześnie dowiedzieć się jak są postrzegani przez inne osoby, szczególnie w sytuacjach randkowych.

Randkujemy ze sobą jak na klasycznych szybkich randkach – każdy uczestnik z każdą uczestniczką przez 5 minut.

 

Co jest EXTRA?

Po każdej randce mamy dodatkowy czas na wypełnienie anonimowej ankiety na temat osoby, z którą właśnie rozmawialiśmy, a w tym czasie ona wypełnia ankietę o nas.

c-jak-cie-widza-tak-cie-pisza-13--1Na koniec spotkania wszyscy oddają wypełnione ankiety. Ankiety na Twój temat trafiają w Twoje ręce zaraz po spotkaniu. Nie wiesz kto je wypełniał, dostajesz anonimowe oceny Twojej osoby, Twojego zachowania, tego jak widzą Cię inni. Dowiesz się jak postrzegali Cię pozostali randkowicze, co zapadło im w pamięć, co jest w Tobie fajne, a co do poprawy! Chwila prawdy nadchodzi! :)

Całe spotkanie odbywa się w konwencji szybkich randek – poznasz wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu i zdecydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość! Spotkanie trwa około 2,5 godziny. 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl