27 maja 2021 / CZWARTEK
Szybkie Randki ONLINE – Trójmiasto

27 maja 2021 / CZWARTEK
Szybkie Randki Online TRÓJMIASTO

Przedział wiekowy:

K: 25-36

M: 28-39

Zapisanych:

K: 8/10

M: 5/10


GODZINA:19:30
ADRES:Trójmiasto: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:10 zł - PROMOCJA!

Trójmiasto Szybkie Randki Online/Video – GDAŃSK SOPOT GDYNIA  – grupa 25-39 lat

Całkowita nowość! Speed dating online/video dla singli z Trójmiasta, czyli randkujesz gdzie chcesz! Poznajesz nowe osoby na randkach online przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie – nie wychodząc nawet z domu! Spotkanie wygląda jak klasyczne szybkie randki – rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, a na koniec decydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość.

Jak to działa?

 Logujesz się o wyznaczonej godzinie na szybkie randki online, rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, program odlicza czas na randkach. Decydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość, jeżeli Twój wybór jest odwzajemniony to oboje zostaniecie o tym poinformowani i otrzymacie dane do kontaktu. Wyniki  szybkich randek wysyłamy tego samego dnia, następuje to maksymalnie 1 godzinę po zakończeniu spotkania!

Te szybkie randki skierowane są  do osób z wyższym wykształceniem mieszkających w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Spotkanie online/video daje możliwość poznania się prawie jak na żywo. Sprawdź, zapisz się już dziś!

szybkie randki gdańsk

Jak wziąć udział w szybkich randkach video?

Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.) Bez hasła nie zalogujesz się, więc upewnij się, że do Ciebie dotarło. 

Szybkie randki Gdańsk Sopot Gdynia online: jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas. Wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, to też powiadom nas o tym. Można dokonać płatności przelewem tradycyjnym (numer konta znajduje się w zakładce Kontakt).

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl