13 grudnia 2021 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki ONLINE – Wrocław

13 grudnia 2021 / PONIEDZIAŁEK
Szybkie Randki Online
WROCŁAW

Przedział wiekowy:

K: 27-38

M: 29-40

Zapisanych:

K: 7/12

M: 6/12


GODZINA:19:30
ADRES:Wrocław: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:15 zł

Szybkie Randki Wrocław Online – GRUPA 27-40 lat!

Speed dating online/video to alternatywa dla klasycznych szybkich randek na żywo. Randkujesz, gdzie chcesz, nawet nie wychodząc z domu! Poznajesz nowe osoby na randkach online, przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie. Spotkanie wygląda tak, jak klasyczne szybkie randki, czyli nadal możesz zobaczyć i usłyszeć wszystkich uczestników.

Jak to działa?

 Logujesz się o wyznaczonej godzinie. Rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, zgodnie z dostępnym harmonogramem. Program sam odmierza czas randek. Na koniec decydujesz, z kim chcesz kontynuować znajomość. Odrazu podczas spotkania decydujesz, kto Cię zainteresował, dlatego wyniki z szybkich randek dostajesz tego samego dnia. Następuje to maksymalnie 1 godzinę po zakończeniu spotkania!

Te szybkie randki przeznaczone są  dla osób mieszkających we Wrocławiu. Spotkanie online/video daje możliwość poznania się prawie jak na żywo. Sprawdź, zapisz się już dziś!

Szybkie randki Wrocław

Jak wziąć udział w szybkich randkach video?

Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.) Bez hasła nie zalogujesz się, więc upewnij się, że do Ciebie dotarło. 

Szybkie Randki Wrocław online/video: jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas, a wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, też powiadom nas o tym – można dokonać płatności przelewem tradycyjnym (numer konta znajduje się w zakładce Kontakt).

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl