18 kwietnia 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki ONLINE 38plus Warszawa

18 kwietnia 2021 / NIEDZIELA
Szybkie Randki Online 38plus
WARSZAWA

Przedział wiekowy:

K: 38-46

M: 42-50

Zapisanych:

K: 12/12

M: 11/12


GODZINA:16:00
ADRES:Warszawa: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:20 zł

Speed Dating WARSZAWA – ONLINE – GRUPA WIEKOWA od 38 lat!

Obecna sytuacja epidemiczna niestety nie sprzyja organizowaniu dużych spotkań i poznawaniu się na żywo. Wszystkie spotkania odbywają się teraz online:  Szybkie Randki Warszawa Online to alternatywa dla organizowanych przez nas klasycznych szybkich randek. Randkujesz, gdzie chcesz – całkowicie bezpiecznie! Poznajesz nowe osoby na randkach online, przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie, więc nie musisz wychodzić z domu! Spotkanie wygląda tak, jak klasyczne szybkie randki, czyli nadal możesz zobaczyć i usłyszeć wszystkich uczestników.

Już poraz kolejny nasza popularna grupa wiekowa 38plus w wersji online :)  Informujemy, że zdarza się, że na spotkania w tej grupie wiekowej zapisuje się więcej kobiet niż mężczyzn. Oznacza to, że może wystąpić różnica w ilości kobiet do mężczyzn. Nie zmienia to oczywiście sytuacji, że poznają się ze sobą wszyscy uczestnicy! :) Zapraszamy!

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce SZYBKIE RANDKIwypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.)

Co dalej? To proste! 

Logujesz się o wyznaczonej godzinie. Rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, zgodnie z dostępnym harmonogramem. Program sam odmierza czas randek. Na koniec decydujesz, z kim chcesz kontynuować znajomość. Podczas spotkania decydujesz, kto Cię zainteresował. Wyniki z szybkich randek dostajesz tego samego dnia, zaraz po spotkaniu.

Szybkie Randki Warszawa – Ważne informacje: Masz problem z płatnością online? Powiadom nas o tym, ponieważ można dokonać płatności przelewem tradycyjnym (numer konta znajduje się w zakładce Kontakt). W razie dodatkowych pytań dzwoń do nas: 791864969, 535403503!

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z programem do randek online szybkierandkionline.pl 


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl