21 czerwca 2023 / ŚRODA Ogólnopolskie Szybkie Randki ONLINE-VIDEO

21 czerwca 2023 / ŚRODA
Szybkie Randki ONLINE-VIDEO
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 35-43

M: 37-45

Zapisanych:

K: 6/12

M: 8/12


GODZINA:19:30
ADRES:CAŁA POLSKA: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:20 zł

SZYBKIE RANDKI ONLINE-VIDEO – GRUPA 35-45 lat – Cała Polska!

To jest Twoje 5 minut! O wszystkim i o niczym – niech każda randka będzie zaskoczeniem i wyzwaniem. Kto wie, co z tego wyniknie? To wydarzenie jest przeznaczone dla singli z całej Polski! Kraków, Poznań, Warszawa, Radom, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Kielce… Sprawdź, kto czeka po drugiej stronie kamery! :)

Szybkie randki online-video to alternatywa dla klasycznych szybkich randek. Randkujesz gdzie chcesz, poznajesz nowe osoby na randkach online przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie. Spotkanie wygląda tak, jak klasyczne szybkie randki, czyli nadal możesz zobaczyć i usłyszeć wszystkich uczestników.


Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video (jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.) Bez hasła nie zalogujesz się, więc upewnij się, że do Ciebie dotarło. 
Zalety szybkich randek online:
 • Nie wychodzisz z domu.
 • Korzystasz z naszej platformy, nie musisz nic instalować i zakładać konta, wchodzisz przez przeglądarkę.
 • Wyniki dostajesz zaraz po spotkaniu!
Szybkie randki video online:

Jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas, a wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, to też powiadom nas o tym – można dokonać płatności przelewem tradycyjnym (numer konta znajduje się w zakładce Kontakt).

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl.


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl