03 czerwca 2023 / SOBOTA Szybkie randki “Znajdę męża/żonę w 2023 roku” ONLINE – CAŁA POLSKA

03 czerwca 2023 / SOBOTA
Szybkie Randki ONLINE
"Znajdę męża/żonę w 2023 roku"
CAŁA POLSKA

Przedział wiekowy:

K: 27-38

M: 29-40

Zapisanych:

K: 8/12

M: 9/12


GODZINA:19:30
ADRES:CAŁA POLSKA: Szybkie randki ONLINE, randkujesz gdzie chcesz!
CENA-:20 zł

Szybkie Randki Online “Znajdę męża/żonę” – OGÓLNOPOLSKIE SZYBKIE RANDKI VIDEO – GRUPA 27-40 lat!

Spotkanie online dla osób szukających poważnego związku – gotowych na nową relację. Od dawna spotkania “Znajdę męża/żonę” organizowane są na żywo i cieszą się dużą popularnością. Teraz już kolejny raz organizujemy je w wersji randek online. To wydarzenie jest przeznaczone dla singli z całej Polski! Kraków, Poznań, Warszawa, Radom, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Kielce… Sprawdź, kto czeka po drugiej stronie kamery :)

Poznajesz nowe osoby na randkach online, przez kamerkę w swoim telefonie lub laptopie, więc nie musisz wychodzić z domu! Spotkanie wygląda tak samo, jak klasyczne szybkie randki, czyli nadal możesz zobaczyć i usłyszeć wszystkich uczestników. Nie wymaga instalowania dodatkowych rzeczy.

speed dates Warszawa

Jak wziąć udział? Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając poniższy formularz. Po rejestracji otrzymasz od nas mail z linkiem i indywidualnym hasłem do naszej platformy online, na której odbędą się szybkie randki video. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu max. 12 godzin, to sprawdź spam, lub skontaktuj się z nami: info@upolujsingla.pl.

Co dalej?

 Logujesz się o wyznaczonej godzinie i randkujesz. Rozmawiasz z każdym uczestnikiem przez 5 minut, zgodnie z dostępnym harmonogramem. Program sam odmierza czas randek. Na koniec decydujesz, z kim chcesz kontynuować znajomość. Odrazu podczas spotkania decydujesz, kto Cię zainteresował, dlatego wyniki z szybkich randek dostajesz tego samego dnia. Następuje to maksymalnie 1 godzinę po zakończeniu spotkania!

Szybkie randki online: jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, to odezwij się do nas. Wpiszemy Cię na listę rezerwową. Jeżeli masz problem z płatnością online, też powiadom nas o tym. Można dokonać płatności przelewem tradycyjnym (numer konta znajduje się w zakładce Kontakt).

Aby uczestniczyć w szybkich randkach online:
– zapewnij dobre połączenie internetowe podczas wydarzenia
– do połączenia korzystaj z najnowszej wersji przeglądarek:
Windows =>  Chrome, Opera, Firefox
Android =>  Chrome, Opera, Firefox, Samsung Internet
OS / iOS =>  Safari
– udostępnij kamerę i mikrofon w swoim urządzeniu łącząc się z naszym programem do szybkich randek online www.szybkierandkionline.pl


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)

  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 1,5 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl