FORUM


  1. Byłam dziś na szybkich randkach w Starbucksie. Fajne wrażenie, w sumie to nie spodziewałam się, że będzie tylu ciekawych, atrakcyjnych facetów i to było miłe zaskoczenie. Dobrze, że jest taka inicjatywa jak speed dating upolujsingla. Liczę na kontynuację znajomości z pewnymi osobami :) Dziękuję, dobranoc.

    • Grześku, mamy różne promocje i rabaty – akurat dziś promocja jest dla dziewczyn, nie ma tu dyskryminacji, to po prostu wiosenna promocja dla dziewczyn, które lubią sukienki i buty na obcasach :) Jeżeli jesteś łowcą rabatów, to zapraszamy w sobotę – tego dnia wszyscy dostaną upominek od portalu Sympatia.pl, mamy też promocję first minute przy przedpłacie przelewem na randki w dniu 24 kwietnia – promocja trwa do jutra. Do wyboru, do koloru :) Pozdrawiamy!

      • Aha, czyli jak dziewczyny dostają rabaty to jest OK, a jak Grzesio się zapyta to zostaje Łowcą Rabatów.. ehh.. mało razy to było, że dziewczyny po randkowaniu piją za darmo czy tam za 5 zł.. nigdy nie było rabatów dla facetów, bo obserwuje i korzystam z Upoluj Singla od dłuższego czasu :) trochę to nie fair i tyle, dlaczego np. to faceci mają się za każdym razem przesiadać? może by tak dziewczyny od czasu do czasu ruszyły tyłeczki?

        • A dlaczego nie ma Men’s Night a są Ladies Night? podstawowe zasady marketingu. Z tego samego powodu kobiety „nie ruszają tyłeczków”. Oczywiście możesz się z tym nie zgadzać, ale tak działa świat Grzesiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *