O NAS

Portal UpolujSingla.pl stworzono z myślą o singlach szukających nowych znajomości, rozrywki i szansy na poznanie drugiej połówki. Taka forma kojarzenia par istnieje już od dawna i jest sprawdzona w wielu krajach jako skuteczna i ciesząca się wielkim zainteresowaniem. W Polsce, głównie w Warszawie popularność Speed Dating wzrasta również niebywale szybko!

UpolujSingla.pl to portal działający na szeroką skalę. Naszą misją jest rozpopularyzowanie szybkich randek w Warszawie i pokazanie jak szybko i w jak ciekawy sposób można znaleźć miłość i przyjaźń świetnie się przy tym bawiąc.

Organizatorzy to osoby, które od wielu lat zajmują się prowadzeniem różnego rodzaju imprez ( w tym również cyklicznych imprez dla singli), eventów i wydarzeń w kalendarzu szeroko rozumianej rozrywki. Jest to zatem w pełni profesjonalny projekt, na samym już początku w 2010 roku cieszący się dużym zainteresowaniem w Warszawie.

UpolujSingla.pl oferuje gwarancję świetnej zabawy w gronie ciekawych ludzi, możliwość indywidualnego wyboru formy szybkich randek i wiele atrakcji! To pierwszy tak duży portal Speed Dating w Polsce.

Jakie są zalety Speed Dating z UpolujSingla.pl:

  • SZYBKIE I PROSTE ZAPISY: bez logowania, niższe ceny dla osób płacących przelewem, wiele promocji i dodatkowych niespodzianek!
  • szeroki zakres wieku i kategorii szybkich randek, możliwość poznania dokładnie tych ludzi, których szukasz;
  • naszą działalność prowadzimy w tej chwili w Warszawie, jesteśmy jednak otwarci na Wasze sugestie i potrzeby. Dla nas wszystko jest możliwe!
  • zamiast chodzić po klubach i knajpach w Warszawie możesz w prosty sposób wziąć udział w imprezie, gdzie uczestnicy są singlami i szukają właśnie tego samego co Ty – miłości, przyjaźni i świetnej zabawy. Nawet jeśli za pierwszym razem nie uda Ci się poznać tej wymarzonej osoby, nawiążesz wiele nowych znajomości i przeżyjesz niezapomnianą przygodę!
  • nie tracisz czasu, Speed Dating na żywo pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii, które straciłbyś na poszukiwaniu znajomości byle gdzie. Podczas jednego wieczoru bierzesz udział w kilkunastu randkach, co zwiększa możliwość poznania interesującej Cię osoby,
  • jesteś nieśmiały i boisz się odrzucenia? U nas Cię to nie spotka, ponieważ o wyborach dowiadują się tylko osoby, które wzajemnie siebie wybrały!
  • podczas Speed Dating zapewniamy uczestnikom pełną dyskrecję, pomagamy w przebiegu randek dając m. in. indywidualne zestawy pytań i tematów pomocniczych do rozmowy,
  • spotkania organizowane są zawsze w ciekawych i atrakcyjnych miejscach w centrum Warszawy.