Najczęściej zadawane pytania o szybkich randkach

1. Na czym polegają szybkie randki?

Szybkie randki to nowoczesny i coraz bardziej popularny sposób zawierania nowych znajomości. Zasady szybkich randek są bardzo proste, więc można przyjemnie spędzić czas i poznać kogoś nowego. W lokalu typu kawiarnia/pub/klub spotyka się określona liczba kobiet i mężczyzn. Każdy z uczestników na wstępie otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem i numerem ID, ponieważ jedno imię może powtórzyć sie kilkukrotnie. Następnie uczestnicy siadają przy stoliku, który można wybrać samemu. Na każdym stoliku przygotowane są formularz randkowy i długopis, czyli wszystko czego potrzebujesz na szybkich randkach. Po rozpoczęciu spotkania każda para rozmawia ze sobą przez około 5 minut. Po tym czasie jest dzwonek, który jest sygnałem, aby uczestnicy przesiedli się do kolejnego stolika. W ten sposób do końca spotkania zataczamy koło i docieramy do swojego pierwszego stolika. W trakcie szybkich randek każdy zaznacza w swoim formularzu randkowym z kim chce kontynuować znajomość. Po zakończonym spotkaniu uczestnicy otrzymują kontakty do osób, z którymi mieli odwzajemnione zaznaczenie. W przypadku, gdy zainteresowanie znajomością jest tylko z jednej strony, osoba nie dowie się o tym, co ogranicza niekomfortowe sytuacje.

2. Jak zapisać się na szybkie randki?

Wszystkie aktualne wydarzenia są dostępne na naszej stronie https://upolujsingla.pl/szybkie-randki-w-warszawie/. Wybierz spotkanie, które pasuje Ci w konkretnym terminie i grupie wiekowej. Zarezerwuj miejsce z wyprzedzeniem, masz wtedy gwarancję udziału w szybkich randkach, na które się zdecydujesz. Na krótko przed spotkaniem może nie być już wolnych miejsc. Spotkania widoczne są na naszej stronie już 2 tygodnie przed ich terminem.

3. Czy speed dating jest skuteczny?

Tak. Nowe osoby możesz poznać w różnych sytuacjach i miejscach. Natomiast nie zawsze wiesz, czy ktoś jest wolny/zajęty i czy chce/nie chce nawiązać znajomość. Speed dating ma ten plus, że udział w nim biorą single i singielki, którzy są otwarci na zawarcie znajomości. Znamy wiele par, które poznały się na speed dating i kontynuowały rozpoczętą znajomość.

4. Czy 5 minut wystarczy, żeby się zakochać?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób, szukając swojej drugiej połówki. Niektórzy twierdzą, że wystarczy jedno spojrzenie, jeden uśmiech, jedno słowo, aby poczuć, że „To jest właśnie to!” Inni uważają, że uczucie wymaga czasu, zaufania i wspólnych doświadczeń. Szybkie randki to tylko i aż okazja do poznania nowych osób w przyjemnej atmosferze. Nie musisz od razu wiedzieć czy zakochasz się. Decyzja polega tylko na tym, czy chcesz kontynuować nową znajomość i spotkać się z drugą osobą. Jeżeli czujesz, że tak, to już dobry początek. Z czasem okaże się czy nowa znajomość przekształci się w większe uczucie.

5. Kogo spotkam na speed dating?

Na speed dating możesz spotkać osoby o różnych zainteresowaniach, zawodach i osobowościach. Nie ma jednej reguły, kto bierze udział w takich spotkaniach, ale zazwyczaj są to ludzie otwarci, ciekawi świata i szukający miłości. Nie wiesz, kogo spotkasz na speed dating? To właśnie jest urok tej formy randkowania – nigdy nie wiesz, co Cię czeka. Może to być osoba Twoich marzeń, a może ktoś, z kim nie czujesz chemii. Wtedy poświęcasz 5 minut na rozmowę, żeby się tego dowiedzieć. Dzwonek i kolejna szansa na udaną randkę! Jedno jest pewne, na speed dating nie będziesz się nudzić, ani nie spędzisz samotnie wieczoru.

6. Jak długo trwają szybkie randki?

Szybkie randki trwają klasycznie około 2 godzin. Wliczone w ten czas jest rozpoczęcie spotkania z omówieniem zasad szybkich randek, I połowa randek, przerwa na mały odpoczynek oraz II połowa randek. W zależności od ilości uczestników czas spotkania może nieznacznie się wydłużyć lub skrócić. Po szybkich randkach można też zostać w lokalu, rozmawiać i bawić się dalej w większym lub mniejszym gronie poznanych na randkach osób.

7. Kiedy otrzymam kontakty do osób zaznaczonych na szybkich randkach?

Informację z wynikami wysyłamy maksymalnie w ciągu 48 godzin, ale najczęściej jest to już następnego dnia po szybkich randkach. Wiemy, że większość osób czeka na nią z niecierpliwością i dlatego staramy się przygotować jak najszybciej wiadomości dla wszystkich uczestników speed dating. Jednocześnie sprawdzamy wyniki zawsze bardzo starannie, więc czas oczekiwania po spotkaniach może nieco się różnić. W mailu z wynikami dowiesz się ile osób chciało kontynuować z Tobą znajomość i otrzymasz kontakty do uczestników, którzy z wzajemnością Ciebie też zainteresowali. Na taką ciekawą wiadomość warto poczekać :).

8. O czym mam rozmawiać podczas szybkich randek?

Pytaj o to co Cię interesuje, czego chcesz dowiedzieć się o drugiej osobie na początku znajomości. Druga strona też będzie ciekawa Ciebie, więc 5 minut szybko upłynie. Miło rozmawiaj, flirtuj, ale przede wszystkim bądź sobą. Jeżeli jednak nadal obawiasz się ciszy na szybkiej randce, możesz skorzystać z losowych pytań dostępnych na stoliku. Gwarantujemy, że cisza i szybkie randki nie idą w parze. 🙂

9. Jakie informacje o Tobie wysyłamy uczestnikom?

Po pierwsze informacje o uczestnikach przekazujemy tylko w sytuacji, gdy dwie osoby wzajemnie się zaznaczą, co oznacza obustronną chęć kontynuowania znajomości. Podajemy Twoje imię i preferowane przez Ciebie dane kontaktowe, które wpisujesz w swoim formularzu randkowym podczas szybkich randek. Możesz podać do siebie numer telefonu i/lub email. Jeżeli nie wpiszesz nic, to uzupełnimy dane ze zgłoszenia rezerwacji miejsca.

10. Czy mogę kupić bilet na speed dating jako prezent?

Bilet jako prezent możesz kupić na naszej stronie w formie vouchera na szybkie randki na żywo w Warszawie lub speed dating online/video dla całej Polski. Voucher jest imienny i przygotowujemy go w formacie pdf – można go wydrukować i obdarować osobę na żywo lub przesłać prezent elektronicznie. Jak zamówić voucher? Kup wybraną opcję vouchera, wyślij do nas mail z informacją kogo chcesz obdarować voucherem, a my prześlemy voucher mailem do Ciebie maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Autor:
Piotr

Opublikowano:
11 listopada 2023