12 lipca 2022 / WTOREK
Szybkie randki dla singli do 30 lat

12 lipca 2022 / WTOREK
RANDKI FILMOWE - DZIEWCZYNY WSTĘP GRATIS

Przedział wiekowy:

K: 20-28

M: 22-30

Zapisanych:

K: 9/16

M: 15/16


GODZINA:18:30
ADRES:MultiPub, Al. Solidarności 68a (Metro Ratusz Arsenał), Warszawa
CENA-:KOBIETY 20 zł // MĘŻCZYŹNI 39 zł

Specjalnie dopasowana i zawężona grupa wiekowa do 30 lat pozwala na super zabawę i poznanie osób jeszcze bliższych Twoim oczekiwaniom!

Na tych spotkaniach dość często pojawia się trochę więcej mężczyzn niż kobiet, nie przeszkadza to jednak w super zabawie podczas randkowania. Wszyscy uczestnicy i tak mają ze sobą oddzielne szybkie randki! To spotkanie organizujemy, gdy zgłosi się minimum 8 kobiet, choć zazwyczaj grupa jest bardziej liczna.

Randkujemy w MultiPubie przy Placu Bankowym. Na szybkie randki zarezerwowana jest cała oddzielna sala, każda para siedzi przy osobnym stoliku.


WYJĄTKOWA FILMOWA EDYCJA SZYBKICH RANDEK! 

JEDNYM Z UCZESTNIKÓW  SZYBKICH RANDEK BĘDZIE BOHATER FILMU DOKUMENTALNEGO, 26 LETNI SINGIEL, KTÓRY SZUKA MIŁOŚCI, NOWEJ RELACJI. ROZMOWY PRZY STOLIKU Z TYM UCZESTNIKIEM BĘDĄ FILMOWANE. WYDARZENIE JEST SZCZEGÓLNIE ATRAKCYJNE  DLA DZIEWCZYN, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY OKAZJĘ WYSTĄPIĆ W FILMIE DOKUMENTALNYM!

SĄ DWIE MOŻLIWE WERSJE SFILMOWANIA TEJ ROZMOWY: JEDNA, W KTÓREJ WIDAĆ TWARZ WYSTĘPUJĄCEJ DZIEWCZYNY I DRUGA KIEDY W TRAKCIE ROZMOWY FILMUJEMY TYLKO BOHATERA ( W TYM WYPADKU WIDZOWIE USŁYSZĄ TYLKO GŁOS DZIEWCZYNY). WYBÓR RODZAJU ROZMOWY ZALEŻY OD UCZESTNICZKI. WSZYSTKIE DZIEWCZYNY, KTÓRE ZGODZĄ SIĘ NA SFILMOWANIE ICH ROZMOWY Z BOHATEREM NIEZALEŻNIE OD WYBRANEGO WARIANTU (W KTÓRYM WIDAĆ TWARZ LUB NIE) WCHODZĄ TEGO DNIA ZA DARMO I OTRZYMAJĄ KARTĘ UPOMINKOWĄ O WARTOŚCI 100 PLN  DO DROGERII ROSSMANN 

OCZYWIŚCIE ZAPRASZAMY TEŻ PANÓW NIEZALEŻNIE CZY CHCĄ BYĆ SFILMOWANI CZY NIE. BĘDZIEMY FILMOWAĆ TYLKO TE OSOBY, KTÓRE WYRAŻĄ NA TO ZGODĘ. POZOSTAŁE OSOBY ABSOLUTNIE NIE BĘDĄ FILMOWANE. OPRÓCZ TEGO, ŻE FILMUJEMY BOHATERA ROZMAWIAJĄCEGO Z KOLEJNYMI DZIEWCZYNAMI, RESZTA ROZMÓW ODBYWA SIĘ NORMALNIE I ICH NIE FILMUJEMY.


ZAPISZ SIĘ:

  Rezerwacja miejsca dla

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Rok urodzenia (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Płatność (wymagane)
  Rezerwację prosimy opłacić bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia, ponieważ nieopłacona rezerwacja będzie anulowana. Zaplanuj sobie 2 godziny z przeznaczeniem na wybrane spotkanie. W przypadku rezygnacji z udziału przedpłata za zajęte miejsce nie jest zwracana.

  Miejscowość (wymagane)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej o wydarzeniach, promocjach i rabatach
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu i Polityki Prywatności dotyczącego udziału w wydarzeniach UpolujSingla.pl